EXIT Úniková hra - Bouřlivý let
Hráči sú súčasťou posádky osobného lietadla smerujúceho na Barbados. Let zastihne neočakávaná búrka a razom sa ocitnete uprostred pekla plného bleskov. Voda preniká do živlami zmietaného stroja a časti technológie zlyhávajú. Podarí sa tímu opraviť lietadlo, dostať komplikovanú situáciu opäť pod kontrolu a bezpečne pristáť? Nezostáva veľa času a búrka neprestáva... V hre EXIT Úniková hra - Bouřlivý let budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov a je odporúčaná pre začiatočníkov. Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hráči sú súčasťou posádky osobného lietadla smerujúceho na Barbados. Let zastihne neočakávaná búrka a razom sa ocitnete uprostred pekla plného bleskov. Voda preniká do živlami zmietaného stroja a časti technológie zlyhávajú. Podarí sa tímu opraviť lietadlo, dostať komplikovanú situáciu opäť pod kontrolu a bezpečne pristáť? Nezostáva veľa času a búrka neprestáva...

V hre EXIT Úniková hra - Bouřlivý let budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov a je odporúčaná pre začiatočníkov.

Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok.

Obsah hry:

87 kariet

1 kniha

4 zvláštne predmety

leták

1 karta so zrkadlom

dešifrovací kotúč

pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje