Fantastická zvířata
Fantastické zvieratá sa rozpŕchli po New Yorku! Podarí sa vám ich pochytať? Zahrajte si za jedného z hrdinov kúzelníckej ságy: Mloka Scamandera, Porpetinu alebo Queenie Golsteinovej, Jacoba Kowalskiho, Percivala Gravesa alebo Seraphinu Picqueryovú. Hra Fantastická zvířata obsahuje 3 varianty v závislosti na veku hráčov, a to: Chytač začiatočník - (od 4 rokov) Vydajte sa na prechádzku po New Yorku a po ceste chytajte fantastické zvieratá. Kto ako prvý pochytá 3 zvieratá, vyhráva. Študent magizoológie - (od 7 rokov) Zbierajte magické predmety, ktoré vám pomôžu pri chytaní fantastických zvierat. Zosielajte kúzla a snažte sa pochytať čo najviac zvierat, než ich chytí niekto iný. Profesionálny magizoológ (kooperatívna hra) - (od 12 rokov) Hrajte ako tím. Budete musieť čeliť Druhým Salemistom, ktorí urobia čokoľvek, aby vám v polapení zvierat zabránili a prezradili existenciu kúzelníckeho sveta muklom. Musíte spojiť sily a zdroje, aby ste hrozbu zažehnali a vysporiadali sa s vzniknutými udalosťami.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
43,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Fantastické zvieratá sa rozpŕchli po New Yorku! Podarí sa vám ich pochytať? Zahrajte si za jedného z hrdinov kúzelníckej ságy: Mloka Scamandera, Porpetinu alebo Queenie Golsteinovej, Jacoba Kowalskiho, Percivala Gravesa alebo Seraphinu Picqueryovú.

Hra Fantastická zvířata obsahuje 3 varianty v závislosti na veku hráčov, a to:

Chytač začiatočník - (od 4 rokov) Vydajte sa na prechádzku po New Yorku a po ceste chytajte fantastické zvieratá. Kto ako prvý pochytá 3 zvieratá, vyhráva.

Študent magizoológie - (od 7 rokov) Zbierajte magické predmety, ktoré vám pomôžu pri chytaní fantastických zvierat. Zosielajte kúzla a snažte sa pochytať čo najviac zvierat, než ich chytí niekto iný.

Profesionálny magizoológ (kooperatívna hra) - (od 12 rokov) Hrajte ako tím. Budete musieť čeliť Druhým Salemistom, ktorí urobia čokoľvek, aby vám v polapení zvierat zabránili a prezradili existenciu kúzelníckeho sveta muklom. Musíte spojiť sily a zdroje, aby ste hrozbu zažehnali a vysporiadali sa s vzniknutými udalosťami.

 

Obsah hry:

1 hrací plán
110 kariet
6 postáv
66 žetónov
6 kariet postáv

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje