Honba za prstenem
V semikooperatívnej hre Honba za prstenem hrá jeden hráč za Froda a jeho spoločníkov hobitov, ktorí cestujú z Kraja (Shire) do Roklinky (Rivendell). Ostatní hráči, v úlohe Nazgúlov, prenasledujú hobitov. Frodo a ostatní sa snažia ubrániť moci prsteňa.  Honba za prstenem je hra so skrytým pohybom, ktorá sa hrá na dve kapitoly. Každá kapitola sa hrá na inej strane plánu. V prvej kapitole sa Frodo snaží prejsť z Kraja do Hôrky (Bree), V prípade, že sa mu to nepodarí v priebehu 16 ťahov, získa korupčné body. Ak Frodo uspeje, je možné hru uložiť a pokračovať druhou kapitolou neskôr, alebo sa môže Frodo rozhodnúť a ihneď pokračovať na svojej ceste z Hôrky do Roklinky v druhej kapitole. Tu už Frodo nemá kontrolu nad ostatnými hobitmi, namiesto toho si ťahá karty z balíka cesty, na ktorých sú rôzne možnosti ako docestovať do Roklinky.        
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V semikooperatívnej hre Honba za prstenem hrá jeden hráč za Froda a jeho spoločníkov hobitov, ktorí cestujú z Kraja (Shire) do Roklinky (Rivendell). Ostatní hráči, v úlohe Nazgúlov, prenasledujú hobitov. Frodo a ostatní sa snažia ubrániť moci prsteňa. 

Honba za prstenem je hra so skrytým pohybom, ktorá sa hrá na dve kapitoly. Každá kapitola sa hrá na inej strane plánu. V prvej kapitole sa Frodo snaží prejsť z Kraja do Hôrky (Bree), V prípade, že sa mu to nepodarí v priebehu 16 ťahov, získa korupčné body. Ak Frodo uspeje, je možné hru uložiť a pokračovať druhou kapitolou neskôr, alebo sa môže Frodo rozhodnúť a ihneď pokračovať na svojej ceste z Hôrky do Roklinky v druhej kapitole. Tu už Frodo nemá kontrolu nad ostatnými hobitmi, namiesto toho si ťahá karty z balíka cesty, na ktorých sú rôzne možnosti ako docestovať do Roklinky.    

 

 

Obsah hry:
  • obojstranný herný plán
  • 107 kariet
  • 7 plastových miniatúr
  • zástena hráča za Froda
  • obojstranný denník putovania
  • 7 pomocných kariet
  • 7 akčných kociek
  • 90 žetónov
  • obálka „dopis od Gandalfa“ (na uloženie stavu hry medzi partiami).
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marco Maggi, Gabriele Mari, Francesco Nepitello
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje