Hry pre najmenších MINDOK

/ 2 produkty
Filter
Vek:
vyberte
Počet hráčov:
vyberte
1
10
Hracia doba do:
vyberte
5’
20’
Kolekcie
Popis kategórie Hry pre najmenších MINDOK

V kategórii hry pre najmenších nájdete hry vhodné pre deti od 2 do 6 rokov. V tomto veku deti rady spoznávajú nové veci a učia sa s radosťou. V ponuke nájdete hlavolamy, ale aj hry pre 2 a viac hráčov na rozvoj pozornosti a zručností.

Hlavolamy pomáhajú deťom rozvíjať motoriku, spoznávať tvary a orientovať sa v priestore Deň a noc, Záhadný hrad, Králik kuk, Chytré autíčko. Logické myslenie potrápia napr. Tři malá prasátka, Červená Karkulka, 3 Náklaďaky. Všetky hlavolamy majú desiatky zadaní. Je dobré začať s prvým zadaním, ktoré je väčšinou jednoduché. Dieťa ho rýchlo vyrieši a pokračuje ďalej. Postupne objavuje ako hlavolam funguje. Vyriešenie mu vždy prinesie radosť.

Pre súťaživé deti sú vhodné hry na rozvoj pamäti Farmář Pepík,  Memino, Malá velká myška, Aport! a postrehu napr. Trpaslíci,  Pigolíno, Dobble Dory, Barvínek, Family Flutter-By. Deti sú šťastné, keď sa s nimi rodičia hrajú a keď vyjdú z hry ako víťazi, radosť je dvojnásobná. Tzv balančné hry naučia deti ako funguje rovnováha zábavnou formou Klauniáda, Veselý kurník, Mango Tango.

Deti, ktoré ťažko nesú prehru sa určite potešia z hier, ktoré si môžu zahrať spoločne s rodičmi alebo súrodencami. V takýchto kooperatívnych hrách buď všetci vyhráte alebo prehráte. Dieťa sa nemusí vysporiadať s prehrou samé. Tu odporúčame Příšerky se skříne, Dračí poklad, Mmm!, Ghost tower.

Je veľa hier, ktoré vedia potešiť nielen deti, ale aj ich rodičov. Spoznávať čaro hier spolu so svojimi deťmi je jednou s najkrajších činností. Môžete spolu vešať prádlo Piccobello, zachraňovať zajačiky Zajíček ve své jamce, fintiť lienky na bál Karneval berušek alebo aj zachrániť princeznú Začarovaná věž.

Vybrať tú správnu hru pre najmenších môže byť poriadny oriešok. Na našej webovej stránke si môžete vyhľadať hru podľa rôznych tém napr. vesmír, vojna, spolupráca, stredovek, atď.; podľa kategórií napr. detské hry, rodinné hry, strategické hry, hlavolamy, kooperatívne, atď; Taktiež môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu. Dobrým pomocníkom je určite aj náš webový nákupný poradca. Pár klikov, pár otázok a výsledkom je zaujímavá hra, ktorú ste hľadali.

 

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje