Hry pre najmenších - pre deti od 3 rokov MINDOK

/ 1 produkt
Filter
Vek:
vyberte
Počet hráčov:
vyberte
1
8
Hracia doba do:
vyberte
15’
50’
Kolekcie
Cena do:
vyberte
26
26
Filter podľa:
Popis kategórie Hry pre najmenších - pre deti od 3 rokov MINDOK

Hry určené pre deti od troch rokov sú zamerané na rozvoj zmyslov, rozoznávanie farieb, tvarov, rozvoj motoriky a pamäti. Deti sa učia spolupracovať, učia sa vyhrávať aj prehrávať.

Naučiť deti rozoznávať farby sa dá zábavnou formou pomocou hier ako napríklad Duha, Domino barvy, Dotty Dinosaurs. Zábavu s tvarmi deti zažijú ukladaním tvarov, ich vkladaním alebo rozoznávaním. Veľmi pekné hry zamerané práve na prácu s tvarmi sú Figuráčci, Kolečko a spol., Roční dobyZajíc v pytli.

Motorika je oblasť, ktorú v tomto veku je potrebné rozvíjať a tu vám vedia pomôcť práve hry ako Klauniáda, Stapelspiel Wackelfanten, Piccobello.

Detská pamäť je neuveriteľná a vo všeobecnosti majú deti rady hry, v ktorých si musia zapamätať čokoľvek -  Memino, Malá velká myška, Pexeso hračky.

Už aj v tomto útlom veku si deti môžu vychutnať vedomostné hry. Krásnym príkladom je Můj první kvíz, deti musia správne určiť čo k čomu patrí a nie je to vždy pre nich jednoduché.

Kooperatívne hry potešia deti, ktoré ešte nevedia zvládnuť prehru a uprednostňujú spoluprácu. V tomto prípade skúste Příšerky se skříne alebo Ovocný sad.

Pre deti, ktoré dokážu dlho sedieť a rozmýšľať je tu hneď niekoľko hlavolamov Chytré autíčko, Záhadný hrad, Deň a noc, Tři malá prasátka. V každom je množstvo zadaní, ktoré sú najprv veľmi jednoduché a postupne sú ťažšie a ťažšie.

Už aj v tejto vekovej kategórii je veľký výber hier a je naozaj ťažké vybrať tú správnu . Na našej webovej stránke si môžete vyhľadať hru podľa rôznych tém napr. vesmír, vojna, spolupráca, stredovek, atď.; podľa kategórií napr. detské hry, rodinné hry, strategické hry, hlavolamy, kooperatívne, atď; Taktiež môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu. Dobrým pomocníkom je určite aj náš webový nákupný poradca. Pár klikov, pár otázok a výsledkom je zaujímavá hra, ktorú ste hľadali. 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje