Kniha EXIT - Lodní deník 1907
Úniková hra EXIT - Lodní deník 1907 je denník námorníka, ktorého príbeh sa odohráva v roku 1907. Zážitky z jeho plavby vám vyrazia dych - bola to plavba plná morských príšer a tajomných zmiznutí. Bol tento muž iba bláznom, alebo prídete na pozoruhodné udalosti a zistenia? Kniha je prepojená s webovou aplikáciou, vďaka ktorej bude váš zážitok nezabudnuteľný. Pri riešení budete do knihy písať, kresliť, ohýbať listy, strihať a trhať. Opakované hranie nie je, bohužiaľ, možné. Kniha obsahuje náročnejšie rébusy a je určená pre skúsenejších riešiteľov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
11,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Úniková hra EXIT - Lodní deník 1907 je denník námorníka, ktorého príbeh sa odohráva v roku 1907. Zážitky z jeho plavby vám vyrazia dych - bola to plavba plná morských príšer a tajomných zmiznutí. Bol tento muž iba bláznom, alebo prídete na pozoruhodné udalosti a zistenia?

Kniha je prepojená s webovou aplikáciou, vďaka ktorej bude váš zážitok nezabudnuteľný.

Pri riešení budete do knihy písať, kresliť, ohýbať listy, strihať a trhať. Opakované hranie nie je, bohužiaľ, možné. Kniha obsahuje náročnejšie rébusy a je určená pre skúsenejších riešiteľov.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje