Kutná Hora: Město stříbra + promo
V úlohe cechmajstra sa v hre Kutná hora: Město stříbra snažíte čo najviac rozšíriť svoj vplyv a zároveň vyťažiť čo najviac striebra. Ide o asymetrickú náročnú hru pre 2-4 hráčov, v ktorej sa budete musieť okrem iného vyrovnať s v priebehu hry sa neustále meniacimi možnosťami príjmov, reflektujúcich každé herné  rozhodnutie. Podarí sa vám využiť rozkvet Kutnej Hory vo svoj prospech? V každom kole si vyberiete akciu, aby ste podporili svoje strategické plány na ťažbu, spracovávanie rudy, získavanie pozemkov na vaše ďalšie stavby, obdržanie rôznych povolení a zisku no a samozrejme aj stavbu majestátnej katedrály sv. Barbory (ako sa patrí na správne banícke mesto). Asymetrická povaha každého z cechov vám dáva vysokú mieru interakcie s ostatnými hráčmi a možnosti variability. Tým že sú všetky vaše bane a budovy na spoločnom pláne, rozhodnutia každého z hráčov ovplyvňujú možnosti všetkých cechov a samozrejme smer, akým sa bude uberať rozvoj celého mesta. Dajte si však pozor na balans medzi vašimi osobnými cieľmi a prosperitou mesta, pretože cesta k víťazstvu je niekedy možná len vďaka úspechu mnohých. Ku každej predobjednávke od nás dostanete ku hre navyše tiež bonusovú kartu "Dohoda o pozemcích".
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V úlohe cechmajstra sa v hre Kutná hora: Město stříbra snažíte čo najviac rozšíriť svoj vplyv a zároveň vyťažiť čo najviac striebra. Ide o asymetrickú náročnú hru pre 2-4 hráčov, v ktorej sa budete musieť okrem iného vyrovnať s v priebehu hry sa neustále meniacimi možnosťami príjmov, reflektujúcich každé herné  rozhodnutie. Podarí sa vám využiť rozkvet Kutnej Hory vo svoj prospech?

V každom kole si vyberiete akciu, aby ste podporili svoje strategické plány na ťažbu, spracovávanie rudy, získavanie pozemkov na vaše ďalšie stavby, obdržanie rôznych povolení a zisku no a samozrejme aj stavbu majestátnej katedrály sv. Barbory (ako sa patrí na správne banícke mesto). Asymetrická povaha každého z cechov vám dáva vysokú mieru interakcie s ostatnými hráčmi a možnosti variability. Tým že sú všetky vaše bane a budovy na spoločnom pláne, rozhodnutia každého z hráčov ovplyvňujú možnosti všetkých cechov a samozrejme smer, akým sa bude uberať rozvoj celého mesta.

Dajte si však pozor na balans medzi vašimi osobnými cieľmi a prosperitou mesta, pretože cesta k víťazstvu je niekedy možná len vďaka úspechu mnohých.

Ku každej predobjednávke od nás dostanete ku hre navyše tiež bonusovú kartu "Dohoda o pozemcích".

Obsah hry:

hracia doska
doplňujúca doska s ponukou budov
4 dosky hráčov
2 držiaky na balíčky trhov
dieliky sv. Barbory
dieliky cechov
dieliky budov
dieliky baní
žetóny radných pánov
mince
akčné karty
trhové karty
úvodné karty
sada žetónov pre každého hráča: budovy, bane, mista, body, reputácia a označovače produkcie
pravidlá
prehľadové karty pre každého hráča

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ondřej Bystroň, Petr Čáslava, Pavel Jarosch
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje