La Granja: Deluxe Master Set
La Granja: Deluxe Master Set je plánovacia hra pre 1-4 hráčov, ktorá Vás vezme na výlet na slnkom zaliatu Malorku. Len ten najšikovnejší z Vás získa pre svoje vidiecke sídlo vážený titul „La Granja"! Každý hráč sa stáva správcom menšej farmy, ktorú bude v priebehu hry rozširovať a zveľaďovať. Plody Vašej ťažkej práce môžete speňažiť na trhu v neďalekej dedinke Esporles a získať tak ešte viac víťazných bodov. Bude to však vyžadovať dôkladné plánovanie a načasovanie. Je dôležité sledovať akcie ostatných hráčov, upravovať poradie ťahov a prispôsobovať svoju stratégiu kartám a kockám. Len naozaj dobre fungujúca farma môže zvíťaziť v náročnej konkurencii! Hráč, ktorý na konci hry získal najviac víťazných bodov, sa stáva víťazom a novým majiteľom panstva La Granja! La Granja: Deluxe Master Set prináša ešte väčšiu vyváženosť a hru rozširuje o množstvo úplne nového obsahu, vrátane novej hernej grafiky, prepracovaných viacvrstvových hráčskych dosiek, vysokokvalitných komponentov a iného. Hru si môžete vychutnať aj v šikovnom sólo móde.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
79,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

La Granja: Deluxe Master Set je plánovacia hra pre 1-4 hráčov, ktorá Vás vezme na výlet na slnkom zaliatu Malorku. Len ten najšikovnejší z Vás získa pre svoje vidiecke sídlo vážený titul „La Granja"!

Každý hráč sa stáva správcom menšej farmy, ktorú bude v priebehu hry rozširovať a zveľaďovať. Plody Vašej ťažkej práce môžete speňažiť na trhu v neďalekej dedinke Esporles a získať tak ešte viac víťazných bodov. Bude to však vyžadovať dôkladné plánovanie a načasovanie. Je dôležité sledovať akcie ostatných hráčov, upravovať poradie ťahov a prispôsobovať svoju stratégiu kartám a kockám. Len naozaj dobre fungujúca farma môže zvíťaziť v náročnej konkurencii! Hráč, ktorý na konci hry získal najviac víťazných bodov, sa stáva víťazom a novým majiteľom panstva La Granja!

La Granja: Deluxe Master Set prináša ešte väčšiu vyváženosť a hru rozširuje o množstvo úplne nového obsahu, vrátane novej hernej grafiky, prepracovaných viacvrstvových hráčskych dosiek, vysokokvalitných komponentov a iného. Hru si môžete vychutnať aj v šikovnom sólo móde.

Obsah hry:

1 obojstranná hracia doska
4 dosky hráčov
3 vedľajšie dosky
cez 110 kariet
14 kociek
cez 100 hráčskych žetónov
20 žetónov obchodu
20 doštičiek modifikátorov
cez 36 doštičiek striech
16 doštičiek somárov
10 žetónov budov
8 figúrok asistentov
4 žetónov siesty
cez 50 strieborných mincí
cez 50 žetónov víťazných bodov
24 žetónov remesiel
4 žetóny poradia ťahu
3 žetóny poradia budov
komponenty pro sólový režim

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
M.Keller, A.Odendahl, T.Boydell, S.Feld a ďalší
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje