Leo musí ke kadeřníkovi
Leo musí ke kadeřníkovi je detská kooperatívna hra, v ktorej sa budete snažiť naplánovať Leovi cestu tak, aby stihol prísť ku kaderníkovi skôr, ako zatvorí. Budete potrebovať dobrú pamäť a dokonalú spoluprácu, bez nich to pôjde ťažko.   Lev Leo sa rozhodol vyraziť ku kaderníkovi, lebo mu už hriva prerastá cez hlavu a len ťažko vidí na cestu. Leo má ale veľa kamarátov, s ktorými sa rád porozpráva a často s nimi strávi mnoho hodín. Podarí sa Vám doviesť Lea ku kaderníkovi Bonobovi skôr ako zavrie? Na svoju cestu k Bonobovi má Leo len 5 pokusov (dní), poponáhľajte sa preto, aby ste to stihli. Pomocou farebných kartičiek posúvate Lea na jeho ceste k Bonobovi, ak je na políčku zvieratko inej farby ako karta, ktorú ste zahrali, strácate čas, ak nie, hodinky sa nehýbu. Ak Bonobo zatvorí a vy ešte nie ste v salóne, vraciate sa na začiatok a pridáte Leovi jeden puzzle dielik hrivy na hlavu.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý

K hre Leo musí ke kadeřníkovi u nás dostanete ako darček dielik zrkadla, ktorý spestrí hru.

19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
Leo musí ke kadeřníkovi je detská kooperatívna hra, v ktorej sa budete snažiť naplánovať Leovi cestu tak, aby stihol prísť ku kaderníkovi skôr, ako zatvorí. Budete potrebovať dobrú pamäť a dokonalú spoluprácu, bez nich to pôjde ťažko.
 
Lev Leo sa rozhodol vyraziť ku kaderníkovi, lebo mu už hriva prerastá cez hlavu a len ťažko vidí na cestu. Leo má ale veľa kamarátov, s ktorými sa rád porozpráva a často s nimi strávi mnoho hodín. Podarí sa Vám doviesť Lea ku kaderníkovi Bonobovi skôr ako zavrie? Na svoju cestu k Bonobovi má Leo len 5 pokusov (dní), poponáhľajte sa preto, aby ste to stihli.
Pomocou farebných kartičiek posúvate Lea na jeho ceste k Bonobovi, ak je na políčku zvieratko inej farby ako karta, ktorú ste zahrali, strácate čas, ak nie, hodinky sa nehýbu. Ak Bonobo zatvorí a vy ešte nie ste v salóne, vraciate sa na začiatok a pridáte Leovi jeden puzzle dielik hrivy na hlavu.
Obsah hry:

30 kartičiek cesty (pralesa)
20 hracích kariet
začiatočný dielik (Leova posteľ)
konečný dielik (Bonobov kadernícky salón)
5 kúskov puzzle Leovej hrivy
hodiny
drevená figúrka Lea
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Leo Colovini
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje