Leo musí ke kadeřníkovi
Lev Leo se rozhodol vyraziť ku kaderníkovi, lebo mu už hriva prerastá cez hlavu a len ťažko vidí na cestu. Leo má ale veľa kamarátov, s ktorými sa rád porozpráva a často s nimi strávi mnoho hodín. Podarí sa vám doviesť Lea ku kaderníkovi Bonobovi skôr ako zavrie?   Leo je milá kooperatívna hra, v ktorej sa budete snažiť naplánovať Leovi cestu tak, aby stihol prísť ku kaderníkovi skôr, ako zatvorí. Budete potrebovať dobrú pamäť a dokonalú spoluprácu, bez nich to pôjde ťažko. Na svoju cestu k Bonobovi má Leo len 5 pokusov (dní), poponáhľajte sa preto, aby ste to stihli. Pomocou farebných kartičiek posúvate Lea na jeho ceste k Bonobovi, ak je na políčku zvieratko inej karby ako karta, ktorú ste zahrali, strácate čas, ak nie, hodinky sa nehýbu. Ak Bonobo zatvorí a vy ešte nie ste v salóne, vraciate sa na začiatok a pridáte Leovi jeden puzzle dielik hrivy na hlavu.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
Lev Leo se rozhodol vyraziť ku kaderníkovi, lebo mu už hriva prerastá cez hlavu a len ťažko vidí na cestu. Leo má ale veľa kamarátov, s ktorými sa rád porozpráva a často s nimi strávi mnoho hodín. Podarí sa vám doviesť Lea ku kaderníkovi Bonobovi skôr ako zavrie?
 
Leo je milá kooperatívna hra, v ktorej sa budete snažiť naplánovať Leovi cestu tak, aby stihol prísť ku kaderníkovi skôr, ako zatvorí. Budete potrebovať dobrú pamäť a dokonalú spoluprácu, bez nich to pôjde ťažko. Na svoju cestu k Bonobovi má Leo len 5 pokusov (dní), poponáhľajte sa preto, aby ste to stihli.
Pomocou farebných kartičiek posúvate Lea na jeho ceste k Bonobovi, ak je na políčku zvieratko inej karby ako karta, ktorú ste zahrali, strácate čas, ak nie, hodinky sa nehýbu. Ak Bonobo zatvorí a vy ešte nie ste v salóne, vraciate sa na začiatok a pridáte Leovi jeden puzzle dielik hrivy na hlavu.
Obsah hry:
  • 30 kartičiek cesty (pralesa)
  • 20 hracích kariet
  • začiatočny dielik (Leova posteľ)
  • konečný dielik (Bonobov kadernícky salón)
  • 5 kúskov puzzle Leovej hrivy
  • hodiny
  • drevená figúrka Lea
  • pravidlá

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Leo Colovini
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje