Medvídci hop
Medvídci hop je rozkošná hra pre 1-4 hráčov, vhodná už aj pre mladších herných nadšencov od 5 rokov. Spoločne vytvorte najkratšiu cestičku ľadom a dostaňte cez ňu všetky medvieďatá! Hru môžete hrať sólo alebo v tímoch, ľahko sa zostavuje a ponúka rôzne úrovne obtiažnosti, aby ste sa vždy bavili a mohli si dopriať väčšiu výzvu! Nechajte medvedíkov skákať z jednej dlaždice na druhú, berte do úvahy prírodné podmienky a arktický vietor a nezabúdajte na miznúci ľad! Samotná príprava hry je rýchla a jednoduchá. Otvorte krabicu a hrajte!
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Medvídci hop je rozkošná hra pre 1-4 hráčov, vhodná už aj pre mladších herných nadšencov od 5 rokov. Spoločne vytvorte najkratšiu cestičku ľadom a dostaňte cez ňu všetky medvieďatá!

Hru môžete hrať sólo alebo v tímoch, ľahko sa zostavuje a ponúka rôzne úrovne obtiažnosti, aby ste sa vždy bavili a mohli si dopriať väčšiu výzvu! Nechajte medvedíkov skákať z jednej dlaždice na druhú, berte do úvahy prírodné podmienky a arktický vietor a nezabúdajte na miznúci ľad! Samotná príprava hry je rýchla a jednoduchá. Otvorte krabicu a hrajte!

Obsah hry:

4 žetóny medvedíkov, 25 dielikov, 2 kocky, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marie Fort, Wilfried Fort
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje