Můj první nedobytný hrad
V kooperatívnej hre Můj první Nedobytný hrad je vašou úlohou spoločne ubrániť zámok pre množstvom roztomilých príšer. Hra je určená pre deti od 4 rokov a pomáha naučiť deti spolupracovať a rozoznávať farby a tvary. Počas hry smerujete k veľkému krásnemu zámku príšer. Zámok je chránený múrom a vedie k nemu cestička s farebnými tvarmi. Hráči majú na ruke farebné karty s tvarmi. Cieľom je zahrať kartu rovnakej farby a tvaru ako je miesto na ceste, kde stojí príšera. Ak sa to hráčovi podarí, príšera ide do väzenia. Napätie vzrastá, keď sa do hry dostáva viac príšer, ktoré smerujú na zámok. Ak sa príšerám podarí preniknúť na zámok a zničiť ho, hráči okamžite hru spoločne prehrávajú. Ak sa hráčom podarí udržať zámok v bezpečí a poslať všetky príšery do väzenia, spoločne vyhrajú hru. 
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
20,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V kooperatívnej hre Můj první Nedobytný hrad je vašou úlohou spoločne ubrániť zámok pre množstvom roztomilých príšer. Hra je určená pre deti od 4 rokov a pomáha naučiť deti spolupracovať a rozoznávať farby a tvary.

Počas hry smerujete k veľkému krásnemu zámku príšer. Zámok je chránený múrom a vedie k nemu cestička s farebnými tvarmi. Hráči majú na ruke farebné karty s tvarmi. Cieľom je zahrať kartu rovnakej farby a tvaru ako je miesto na ceste, kde stojí príšera. Ak sa to hráčovi podarí, príšera ide do väzenia. Napätie vzrastá, keď sa do hry dostáva viac príšer, ktoré smerujú na zámok. Ak sa príšerám podarí preniknúť na zámok a zničiť ho, hráči okamžite hru spoločne prehrávajú. Ak sa hráčom podarí udržať zámok v bezpečí a poslať všetky príšery do väzenia, spoločne vyhrajú hru. 

Obsah hry:

1 herný plán
1 hrad a hradby
26 kariet hradov
4 prehľadové karty
16 (roztomilých) žetónov príšer
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Justin De Witt
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje