Patchwork Doodle
Patchwork Doodle je nová verzia obľúbenej hry pre dvoch Patchwork.  Každý hráč má pred sebou tabuľku 9x9, ktorú bude v priebehu hry vypĺňať. Na začiatku hry si každý hráč vyberie jeden tvar zo začiatočných a nakresli si ho do tabuľky. V každom kole hráči uložia určitý počet kariet s dielikmi rôznych tvarov do kruhu a medzi dva ľubovoľné karty položia figúrku. Hráč vo svojom ťahu hodí kockou a posunie figúrku dopredu a vyberie kartu, ktorú figúrka označila. Následne si všetci hráči musia zakresliť do svojej tabuľky tvar, ktorý je znázornený na karte. Keď sa použije určitý počet kariet, končí kolo, hráči si započítajú víťazné body, následne vyberú nové karty a začne nové kolo. Každý hráč má k dispozícii 4 špeciálne akcie počas celej hry. Môže si zobrať kartu pred alebo za figúrkou; môže zvolený tvar rozdeliť na dve časti; môže zaplniť jedno políčko v tabuľke 1x1; alebo môže ktorúkoľvek z týchto akcií použiť ešte raz. Na konci hry stratí každý hráč toľko bodov, koško má prázdnych políčok vo svojej tabuľke.   
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Patchwork Doodle je nová verzia obľúbenej hry pre dvoch Patchwork. 

Každý hráč má pred sebou tabuľku 9x9, ktorú bude v priebehu hry vypĺňať. Na začiatku hry si každý hráč vyberie jeden tvar zo začiatočných a nakresli si ho do tabuľky.

V každom kole hráči uložia určitý počet kariet s dielikmi rôznych tvarov do kruhu a medzi dva ľubovoľné karty položia figúrku. Hráč vo svojom ťahu hodí kockou a posunie figúrku dopredu a vyberie kartu, ktorú figúrka označila. Následne si všetci hráči musia zakresliť do svojej tabuľky tvar, ktorý je znázornený na karte. Keď sa použije určitý počet kariet, končí kolo, hráči si započítajú víťazné body, následne vyberú nové karty a začne nové kolo.

Každý hráč má k dispozícii 4 špeciálne akcie počas celej hry. Môže si zobrať kartu pred alebo za figúrkou; môže zvolený tvar rozdeliť na dve časti; môže zaplniť jedno políčko v tabuľke 1x1; alebo môže ktorúkoľvek z týchto akcií použiť ešte raz.

Na konci hry stratí každý hráč toľko bodov, koško má prázdnych políčok vo svojej tabuľke. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Uwe Rosenberg
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje