Pokémoni 151 - dávny začiatok Pokémonov

Privítajte s nami najväčšiu zberateľskú udalosť posledných rokov, pre každého nadšenca Pokémon kartičiek! Špeciálna edícia Scarlet & Violet 151 nás vezme na úplný začiatok poké-dobrodružstiev. Znovu objavte prvú pokémonskú generáciu v novom šate moderného herného zážitku, alebo len doplňte svoju vzácnu zbierku o najnovšie klenoty vzdávajúce hold bohatej histórií Pokémonov.

Keď prišiel japonský herný dizajnér Satoshi Tajiri začiatkom 90-tych rokov s nápadom na novú hru inšpirovanú jeho detským túlaním sa lesmi a zbieraním chrobákov, zrejme ani v najdivokejších snoch nepredpokladal, že stojí pri zrode jedného z najväčších kultúrnych fenoménov súčasnosti. 

S priateľom a kolegom Kenom Sugimorim sa pustili do práce. Pôvodnú myšlienku prepracovali a nápad na “Vreckové príšerky” - Pocket Monsters, ktoré dnes poznáme pod skráteným menon Pokémon ponúkli spoločnosti Nintendo. Hernému gigantovi sa ich nápad zapáčil a 27. februára 1996 sa s príchodom Pokémon Red a Blue svet navždy zmenil. 

Úspešné “digitálne” hry napodobnila zberateľská kartovka, z ktorej sa do dnešného dňa predalo viac ako 52.9 miliárd kariet! Vďaka komiksovej sérii, filmom a populárnemu animovanému seriálu si pokémoni čoskoro podmanili srdcia fanúšikov na celom svete. Vyrastali s nimi celé generácie a dnes by ste už len ťažko hľadali niekoho, kto by nepoznal mená ako Pikachu, Mewtwo, či Charizard!

Od predstavenia úplne prvej sady Pokémon TCG, alebo ポケモンカードゲーム - Pokemon Kādo Gēmu ubehlo takmer 10000 dní a my sa vďaka najnovšej špeciálnej edícii Scarlet & Violet 151 pozrieme naspäť do minulosti a užijeme si návrat úplne prvej generácie Pokémonov, pôvodnej 151-ky. Tu to všetko začalo!

Krásna zbierka nových poké-kartičiek zahrá na nostalgickú strunu a oživí spomienky na dávnych parťákov z regiónu Kanto, ako Pikachu, Squirtle, Bulbasaur, Charmander či legendárny Mewtwo

Ide o zberateľskú dobrotu skrz-naskrz a v prevedení Secret Rare tu okrem evolučných línií ikonickej trojice pôvodných štartérov nájdete priehršť, dnes už nezabudnuteľných “vreckových príšeriek”. Každej evolučnej línii sa pri tejto špeciálnej zberateľskej sérii navyše venoval vždy len jeden konkrétny ilustrátor, čo z nich robí malú umeleckú zbierku! Absolútnym zberateľským bonusom, je historický návrat pokémona Kadabra, ktorý na kartičkách chýbal vyše dvoch dekád!

Scarlet & Violet 151 je naozaj výnimočnou udalosťou pokémonskej komunity a prináša so sebou poriadnu nálož obsahu a nových zážitkov! Nejde “len” o krásnu pamiatku, ale namúti vodu aj pri herných balíčkoch, či si ju prosto užite iba tak - do zbierky. Nechýbajú základné balíčky / boostre, ktoré nájdete v každom balení. Zberateľskou jednohubkou je exkluzívny Ultra Premium Collection, obsahujúci naozajstné poklady, vrátane kovovej promo karty Mew ex! Hráčov poteší už klasicky obsahom preplnený Elite Trainer Box, kombinujúci to najlepšie z tejto edície v jednom balení. Zberateľsko-hráčske kolekcie s ex-Pokémonmi nám doprajú jedného z legendárnej “vtáčej” trojice Kanto regiónu, Zapdosa ex a jedného z najikonickejších psychických pokémonov vôbec, Alakazama ex. V Pokémon Company nezabudli ani na estetické potešenie a ako je už dobrým zvykom, nová edícia so sebou priniesla aj tematický album s motívom série (Binder Collection pridáva k albumu ešte 4 dodatočné balíčky). No a v Poster Collection nájdete okrem krásneho plagátu aj 3 boostre, a hlavne 3 foilové promo karty obľúbených starter Pokémonov: Bulbasaura, Squirtlea a Charmandera!

Chytíte ich všetkých?

***

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje