Port Royal Big Box CZ
V prístave Port Royal to žije a ty dúfaš, že urobíš svoj životný obchod! Tentokrát v krásnom prevedení BIG BOX s hutným obsahom. Cenami ovenčená kartovka, v ktorej sa snažíte dať dokopy tú najlepšiu posádku, aby ste uspeli na svojich expedíciách. Hra je založená na push your luck mechanike, ktorá vás tlačí do rozhodnutí, či vziať menej, alebo riskovať všetko, aby ste získali to, po čom tužíte! Port Royal Big Box obsahuje základnú hru, tri rozšírenia a promo kartu Karbaníka. Rozšírenia Kontrakty a Dobrodružství začíná... pridávajú do hry nové mechaniky a možnosti kooperatívnej alebo sólo hry. Tretie rozšírenie - Napněte plachty! je tiež samostatne hrateľné a pre nových hráčov ponúka jednoduchšiu verziu hry.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-50 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V prístave Port Royal to žije a ty dúfaš, že urobíš svoj životný obchod! Tentokrát v krásnom prevedení BIG BOX s hutným obsahom.

Cenami ovenčená kartovka, v ktorej sa snažíte dať dokopy tú najlepšiu posádku, aby ste uspeli na svojich expedíciách. Hra je založená na push your luck mechanike, ktorá vás tlačí do rozhodnutí, či vziať menej, alebo riskovať všetko, aby ste získali to, po čom tužíte!

Port Royal Big Box obsahuje základnú hru, tri rozšírenia a promo kartu Karbaníka. Rozšírenia Kontrakty a Dobrodružství začíná... pridávajú do hry nové mechaniky a možnosti kooperatívnej alebo sólo hry. Tretie rozšírenie - Napněte plachty! je tiež samostatne hrateľné a pre nových hráčov ponúka jednoduchšiu verziu hry.

 

Obsah hry:

Port Royal Big Box:

Port Royal (základná hra)
Kontrakty (rozšírenie pridávajúce do hry kontrakty)
Napněte plachty! (jednoduchší variant pre nováčikov)
Dobrodružství začíná... (rozšírenie prepájajúce hry príbehom)
Karbaník promo karta

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-50 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexander Pfister
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Zoltán Kováč
15.8.2022
Mega dobra/zábavná hra, zaľúbili to aj ľudia ktorý predtým nikdy nehrali moderne kartové hry. A tento big box ma fakt prekrásnu grafiku.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje