Poznáš… co je jinak?
Poznáš, čo je inak? Otvorte oči a rýchlo hľadajte, čo sa zmenilo. A aha! Jedna z vyložených kariet bola záludne otočená a obrázok na nej sa tak máličko zmenil. Ale ktorý z obrázkov to môže byť? Rozsvietil snáď niekto svetlo v domčeku? Alebo si chlapec v červenom tričku nasadil čiapku?  Každá karta má na oboch stranách takmer rovnaký obrázok. Na jednej je napríklad kvet rozkvitnutý, na druhej je kvet zavretý. Raz je slnko nad mrakom, inokedy je za ním. V priebehu hry vždy jeden z hráčov otočí jednu z kariet a ostatní hráči sa snažia prísť na to, ktorá karta sa zmenila a ako. Kto odhalí zmenu ako prvý, môže odložiť jednu zo svojich kariet. Víťazom sa stáva hráč, ktorý sa najrýchlejšie zbaví všetkých svojich kariet.  
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
7,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Poznáš, čo je inak?

Otvorte oči a rýchlo hľadajte, čo sa zmenilo. A aha! Jedna z vyložených kariet bola záludne otočená a obrázok na nej sa tak máličko zmenil. Ale ktorý z obrázkov to môže byť? Rozsvietil snáď niekto svetlo v domčeku? Alebo si chlapec v červenom tričku nasadil čiapku? 

Každá karta má na oboch stranách takmer rovnaký obrázok. Na jednej je napríklad kvet rozkvitnutý, na druhej je kvet zavretý. Raz je slnko nad mrakom, inokedy je za ním. V priebehu hry vždy jeden z hráčov otočí jednu z kariet a ostatní hráči sa snažia prísť na to, ktorá karta sa zmenila a ako. Kto odhalí zmenu ako prvý, môže odložiť jednu zo svojich kariet. Víťazom sa stáva hráč, ktorý sa najrýchlejšie zbaví všetkých svojich kariet.

 

Obsah hry:
  • 32 kariet
  • pravidlá 
 
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Haim Shafir
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje