Pozvedněte číše
Pozvedněte číše je skvelá dedukčná párty hra, v ktorej sa budete snažiť otráviť vašich súperov a prežiť. Stanete sa šľahticmi pri stole. Každý z vás má pred sebou čašu na víno a žetóny vína, jedu a protijedu. Žetóny môžete venovať vašim súperom, alebo sebe, tiež si môžete medzi sebou čaše vymieňať. Podarí sa vám odhadnúť kedy je správny čas veriť súperom a kedy radšej meniť nápoj?  Počas troch kôl sa snažte nazbierať čo najviac bodov. Na začiatku kola si vyberiete svoju obeť, ak sa vám ju podarí zabiť, získate bod. Ak prežijete kolo, získate bod. V prípade, že sa vám podarí splniť obidve podmienky, získate ešte bonusový bod (dokopy 3 body). Hráč, ktorý má najviac vína získa ďalší bodík. V prípade, že vo vašej čaši je viac jedu ako protijedu umierate, do ďalšieho kola si vyberiete inú postavu a pokračujete v hre.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Jazyk hry:
32,99 €
12,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pozvedněte číše je skvelá dedukčná párty hra, v ktorej sa budete snažiť otráviť vašich súperov a prežiť. Stanete sa šľahticmi pri stole. Každý z vás má pred sebou čašu na víno a žetóny vína, jedu a protijedu. Žetóny môžete venovať vašim súperom, alebo sebe, tiež si môžete medzi sebou čaše vymieňať. Podarí sa vám odhadnúť kedy je správny čas veriť súperom a kedy radšej meniť nápoj? 

Počas troch kôl sa snažte nazbierať čo najviac bodov. Na začiatku kola si vyberiete svoju obeť, ak sa vám ju podarí zabiť, získate bod. Ak prežijete kolo, získate bod. V prípade, že sa vám podarí splniť obidve podmienky, získate ešte bonusový bod (dokopy 3 body). Hráč, ktorý má najviac vína získa ďalší bodík. V prípade, že vo vašej čaši je viac jedu ako protijedu umierate, do ďalšieho kola si vyberiete inú postavu a pokračujete v hre.

Parametre:
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tim Page
Rok vydania:
2016
Hodnotenie hry
Dušan
19.8.2019
Dobrá party hra, keď ste väčšia skupina ľudí a radi by ste niečo spolu zahrali, tak táto hra je na to ako stvorená. Je to jednoduchá a záživná hra, ktorá sa páči aj dievčatám. Niekedy už sa človek stráca a hraje len na náhodu, ale veľa krát sa človek práve na tom najviac zasmeje. Nie všetko v pravidlách je dobré vysvetlené a pre niekoho môže byť nezáživná. Podľa toho koľko hráčov hra tuto hru, tak podľa toho sa delia pravidla a pre 2-3 hráčov je tato hra podľa mňa nezaujímavá.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje