Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion Booster Pack
Predpokladný dátum dotlače je november 2024. Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion Booster Pack (balíček) obsahuje 16 kariet edície Spark of Rebellion, ktorá je úplne prvým setom akčnej kartovej duelovky Star Wars: Unlimited! Star Wars: Unlimited, je kartová bojovka, v ktorej sa hráči zhostia úlohy veliteľa, reprezentovaného ikonickými postavami Star Wars univerza. Zozbierate svoje jednotky a vyrazte do boja v snahe poraziť základňu vášho oponenta! Vašu silu tvorí balíček 50 kariet, obsahujúci bojové jednotky, udalosti a vylepšenia. Hru tvorí niekoľko kôl. Počas akčnej časti každého kola zahráte karty z ruky a tie následne použijete na útok na základňu súpera. Akčnú fázu strieda fáza "Preskupenia", počas ktorej si doberiete karty. budujete vlastné zdroje a pripravujete jednotky na ďalší boj. Váš veliteľ na začiatku vstupuje do hry len pasívne, čo sa však čoskoro mení a zapája sa do boja, ako neobyčajne silná jednotka. Nech vás sila sprevádza! Poznámka k zdraženiu: cenu Booster Packu tejto edície sme sa rozhodli (ako ochranu pred špekulatívnymi nákupmi) zvýšiť na aktuálne (najnižšie) trhové hodnoty. Zároveň ale hľadáme cesty, ako boostre Spark of Rebellion pre hráčov, ktorí sa tešia z hrania hry, zabezpečiť. Aby ich bol dostatok až do novej edície, ktorá bude v lete (rezervujeme rozumnú zásobu pre herné podujatia) a aby boli za prístupnejšiu cenu (na draftoch a ďalších akciách iHRYska budeme pracovať s pôvodnou, nižšou, odporúčanou cenou).
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
5,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Predpokladný dátum dotlače je november 2024.

Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion Booster Pack (balíček) obsahuje 16 kariet edície Spark of Rebellion, ktorá je úplne prvým setom akčnej kartovej duelovky Star Wars: Unlimited!

Star Wars: Unlimited, je kartová bojovka, v ktorej sa hráči zhostia úlohy veliteľa, reprezentovaného ikonickými postavami Star Wars univerza. Zozbierate svoje jednotky a vyrazte do boja v snahe poraziť základňu vášho oponenta! Vašu silu tvorí balíček 50 kariet, obsahujúci bojové jednotky, udalosti a vylepšenia.

Hru tvorí niekoľko kôl. Počas akčnej časti každého kola zahráte karty z ruky a tie následne použijete na útok na základňu súpera. Akčnú fázu strieda fáza "Preskupenia", počas ktorej si doberiete karty. budujete vlastné zdroje a pripravujete jednotky na ďalší boj. Váš veliteľ na začiatku vstupuje do hry len pasívne, čo sa však čoskoro mení a zapája sa do boja, ako neobyčajne silná jednotka.

Nech vás sila sprevádza!

Poznámka k zdraženiu: cenu Booster Packu tejto edície sme sa rozhodli (ako ochranu pred špekulatívnymi nákupmi) zvýšiť na aktuálne (najnižšie) trhové hodnoty. Zároveň ale hľadáme cesty, ako boostre Spark of Rebellion pre hráčov, ktorí sa tešia z hrania hry, zabezpečiť. Aby ich bol dostatok až do novej edície, ktorá bude v lete (rezervujeme rozumnú zásobu pre herné podujatia) a aby boli za prístupnejšiu cenu (na draftoch a ďalších akciách iHRYska budeme pracovať s pôvodnou, nižšou, odporúčanou cenou).

Obsah hry:

16 náhodných kariet edície Spark of Rebellion

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
10-30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje