Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion Booster Pack
Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion Booster Pack (balíček) obsahuje 16 kariet edície Spark of Rebellion, ktorá je úplne prvým setom akčnej kartovej duelovky Star Wars: Unlimited! Star Wars: Unlimited, je kartová bojovka, v ktorej sa hráči zhostia úlohy veliteľa, reprezentovaného ikonickými postavami Star Wars univerza. Zozbierate svoje jednotky a vyrazte do boja v snahe poraziť základňu vášho oponenta! Vašu silu tvorí balíček 50 kariet, obsahujúci bojové jednotky, udalosti a vylepšenia. Hru tvorí niekoľko kôl. Počas akčnej časti každého kola zahráte karty z ruky a tie následne použijete na útok na základňu súpera. Akčnú fázu strieda fáza "Preskupenia", počas ktorej si doberiete karty. budujete vlastné zdroje a pripravujete jednotky na ďalší boj. Váš veliteľ na začiatku vstupuje do hry len pasívne, čo sa však čoskoro mení a zapája sa do boja, ako neobyčajne silná jednotka. Nech vás sila sprevádza!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion Booster Pack (balíček) obsahuje 16 kariet edície Spark of Rebellion, ktorá je úplne prvým setom akčnej kartovej duelovky Star Wars: Unlimited!

Star Wars: Unlimited, je kartová bojovka, v ktorej sa hráči zhostia úlohy veliteľa, reprezentovaného ikonickými postavami Star Wars univerza. Zozbierate svoje jednotky a vyrazte do boja v snahe poraziť základňu vášho oponenta! Vašu silu tvorí balíček 50 kariet, obsahujúci bojové jednotky, udalosti a vylepšenia.

Hru tvorí niekoľko kôl. Počas akčnej časti každého kola zahráte karty z ruky a tie následne použijete na útok na základňu súpera. Akčnú fázu strieda fáza "Preskupenia", počas ktorej si doberiete karty. budujete vlastné zdroje a pripravujete jednotky na ďalší boj. Váš veliteľ na začiatku vstupuje do hry len pasívne, čo sa však čoskoro mení a zapája sa do boja, ako neobyčajne silná jednotka.

Nech vás sila sprevádza!

Obsah hry:

16 náhodných kariet edície Spark of Rebellion

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
10-30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje