The Castles of Burgundy: The Card Game
Kocková hra bez kociek? To je kartová verzia obľubenej hry Die Burgen von Burgund. "Kocky" teraz nájdeme na kartách, ktoré majú nielen úlohu žetónov zo stolovej hry, ale tiež na sebe majú vždy "výsledok hodu kockou". Namiesto umiestňovania žetónov do oblastí na hernom pláne sa hráči snažia vyložiť sady troch kariet rovnakého typu. Najskôr musia kartu za odpovedajúcu hodnotu kocky získať z ponuky do svojej projektovej oblasti a až potom ju za ďalšiu "kocku" môžu vyložiť. Každý druh kariet prináša iný počet bodov za sadu a pri zisku karty dáva odlišný benefit. Nájdeme tu všetky známe veci - kartové verzie robotníkov, ktorí umožňujú meniť hodnoty na kockách, strieborniaky, zvieratká na lúkach, rôzne tovary a budovy. The Castles of Burgundy: The Card Game sa určite bude páčiť väčšine priaznivcov pôvodnej hry. Výhodou je však jej malé skladné balenie a tiež kratší herný čas.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kocková hra bez kociek? To je kartová verzia obľubenej hry Die Burgen von Burgund. "Kocky" teraz nájdeme na kartách, ktoré majú nielen úlohu žetónov zo stolovej hry, ale tiež na sebe majú vždy "výsledok hodu kockou".

Namiesto umiestňovania žetónov do oblastí na hernom pláne sa hráči snažia vyložiť sady troch kariet rovnakého typu. Najskôr musia kartu za odpovedajúcu hodnotu kocky získať z ponuky do svojej projektovej oblasti a až potom ju za ďalšiu "kocku" môžu vyložiť. Každý druh kariet prináša iný počet bodov za sadu a pri zisku karty dáva odlišný benefit. Nájdeme tu všetky známe veci - kartové verzie robotníkov, ktorí umožňujú meniť hodnoty na kockách, strieborniaky, zvieratká na lúkach, rôzne tovary a budovy.

The Castles of Burgundy: The Card Game sa určite bude páčiť väčšine priaznivcov pôvodnej hry. Výhodou je však jej malé skladné balenie a tiež kratší herný čas.

Obsah hry:
  • 240 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stefan Feld
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje