Tokaido CZ
Buď pozdravený, pútnik!Vitaj na Tókaidó, legendárnej pobrežnej ceste vedúcej z Kjóto do mesta Edo.Tu začína tvoje výnimočné putovanie, počas ktorého môžeš objaviť tisíc divov...Dopraj si čas na rozjímanie pri úchvatných výhľadoch, ktoré sa odhalia tvojmu zraku ‒ majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, rozsiahle ryžové polia... Nech sa tieto obrazy namaľované samotnou prírodou hlboko vryjú do tvojej pamäti ako nezmazateľné spomienky.Naplno využi blahodarné zastávky, ktoré sa ti núkajú po ceste – nič tvojmu telu neprinavráti sily tak ako odpočinok v termálnych prameňoch a hojnosť lahôdok dráždiacich tvoje chute.Buduj si zbierku rozmanitých suvenírov ‒ skromných, pôvabných, aj sofistikovaných ‒ ako pamiatku na svoje putovanie a na prekvapujúce stretnutia, ktoré zasiahnu do tvojej cesty.Čas bude tvojím spojencom ‒ pomôže ti zachovať si ostrý zrak, cieľavedomosť i trpezlivosť, aby ti ničneušlo a mohol si si naplno vychutnať všetky zážitky, ktoré ti Tókaidó ponúka! Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra, v ktorej hráči ako pútnici kráčajú cestou Tókaidó. Počas putovania zbierajú príjemné zážitky - nakupujú suveníry, kochajú sa výhľadmi, jedia v hostinci, kúpu sa v horúcich prameňoch, stretávajú zaujímavé postavičky... komu sa podarí nazbierať najviac pozitívnych skúseností, vyhráva. Interakcia medzi hráčmi je jedine v "zapchávaní" zastávok - keď sa postavíte na značku zážitku, iný hráč sa tam už nedostane. Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii, nenáročný oddych. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči. Pravidlá sú na stiahnutie v originálnej grafike v slovenskom jazyku.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
35,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Buď pozdravený, pútnik!
Vitaj na Tókaidó, legendárnej pobrežnej ceste vedúcej z Kjóto do mesta Edo.
Tu začína tvoje výnimočné putovanie, počas ktorého môžeš objaviť tisíc divov...
Dopraj si čas na rozjímanie pri úchvatných výhľadoch, ktoré sa odhalia tvojmu zraku ‒ majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, rozsiahle ryžové polia... Nech sa tieto obrazy namaľované samotnou prírodou hlboko vryjú do tvojej pamäti ako nezmazateľné spomienky.
Naplno využi blahodarné zastávky, ktoré sa ti núkajú po ceste – nič tvojmu telu neprinavráti sily tak ako odpočinok v termálnych prameňoch a hojnosť lahôdok dráždiacich tvoje chute.
Buduj si zbierku rozmanitých suvenírov ‒ skromných, pôvabných, aj sofistikovaných ‒ ako pamiatku na svoje putovanie a na prekvapujúce stretnutia, ktoré zasiahnu do tvojej cesty.
Čas bude tvojím spojencom ‒ pomôže ti zachovať si ostrý zrak, cieľavedomosť i trpezlivosť, aby ti nič
neušlo a mohol si si naplno vychutnať všetky zážitky, ktoré ti Tókaidó ponúka!

Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra, v ktorej hráči ako pútnici kráčajú cestou Tókaidó. Počas putovania zbierajú príjemné zážitky - nakupujú suveníry, kochajú sa výhľadmi, jedia v hostinci, kúpu sa v horúcich prameňoch, stretávajú zaujímavé postavičky... komu sa podarí nazbierať najviac pozitívnych skúseností, vyhráva.

Interakcia medzi hráčmi je jedine v "zapchávaní" zastávok - keď sa postavíte na značku zážitku, iný hráč sa tam už nedostane.

Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii, nenáročný oddych. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči.

Pravidlá sú na stiahnutie v originálnej grafike v slovenskom jazyku.

Obsah hry:

• 1 herný plán
• 5 figúrok pútnikov
• 5 ukazovateľov bodov
• 5 žetónov vo farbe figúrok
• 50 mincí
• 10 kartičiek postáv
• 12 kariet horúcich prameňov
• 60 kariet panorám
• 25 kariet pokrmov
• 24 kariet suvenírov
• 14 kariet stretnutí
• 7 víťazných kariet

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2014
Herné rozšírenia
Tokaido: Crossroads
Skladom, odosielame ihneď
19,99 €
Tokaido: Matsuri
Momentálne nedostupné
17,99 €
Tokaido: Rozcestí
Skladom, odosielame ihneď
10,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje