Tragedy Looper
Tragedy Looper je dedukčná hra pre dvoch až štyroch hráčov, kde jeden (vodca) pozná celý príbeh a ostatní (protagonisti) sa snažia prísť na to, čo sa vlastne stalo. Hra pozostáva zo niekoľkých kariet lokalít a niekoľkých kariet postáv. Každý scenár predstavuje počet postáv, ich tajné role (sériový vrah, priateľ,..) a scenár tragédie (vražda,..). Každý "deň" (kolo) zahrajú všetci hráči (vrátane vodcu) 3 karty, tvárou dole, na karty postáv, následne ich odkryjú a vykonajú ich efekt. Hneď potom sa vykoná tragická zápletka zo scenára, ak boli splnené jej podmienky (istá osoba je v miestnosti s inou osobou, ale je na konkrétnom mieste). Postupne sa protagonisti snažia prísť na to, kto je vinníkom a prečo to urobil. Pokiaľ sa protagonistom podarí odhaliť celý príbeh v časovom limite, vyhrávajú, ak nie, vyhral vodca. Cieľom hry je v podstate vymaniť sa z kolobehu tragických udalostí. Pri neúspešnej hre sa hráči-protagonisti vracajú naspäť v čase a snažia sa prerušiť tragický kruh, v ktorom sa budú pohybovať, pokiaľ sa im nepodarí prípad vyriešiť. Hra obsahuje 10 scénárov, ale už vychádzajú ďalšie rozšírenia s ďalšími príbehmi. Hra dokonca umožňuje aj to, že si môžete vymyslieť svoje vlastné scénáre!  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
39,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tragedy Looper je dedukčná hra pre dvoch až štyroch hráčov, kde jeden (vodca) pozná celý príbeh a ostatní (protagonisti) sa snažia prísť na to, čo sa vlastne stalo. Hra pozostáva zo niekoľkých kariet lokalít a niekoľkých kariet postáv. Každý scenár predstavuje počet postáv, ich tajné role (sériový vrah, priateľ,..) a scenár tragédie (vražda,..).

Každý "deň" (kolo) zahrajú všetci hráči (vrátane vodcu) 3 karty, tvárou dole, na karty postáv, následne ich odkryjú a vykonajú ich efekt. Hneď potom sa vykoná tragická zápletka zo scenára, ak boli splnené jej podmienky (istá osoba je v miestnosti s inou osobou, ale je na konkrétnom mieste). Postupne sa protagonisti snažia prísť na to, kto je vinníkom a prečo to urobil.

Pokiaľ sa protagonistom podarí odhaliť celý príbeh v časovom limite, vyhrávajú, ak nie, vyhral vodca. Cieľom hry je v podstate vymaniť sa z kolobehu tragických udalostí. Pri neúspešnej hre sa hráči-protagonisti vracajú naspäť v čase a snažia sa prerušiť tragický kruh, v ktorom sa budú pohybovať, pokiaľ sa im nepodarí prípad vyriešiť. Hra obsahuje 10 scénárov, ale už vychádzajú ďalšie rozšírenia s ďalšími príbehmi. Hra dokonca umožňuje aj to, že si môžete vymyslieť svoje vlastné scénáre!  

Obsah hry:
 • 4 dosky lokácií
 • 1 hrací plán
 • 34 akčných kariet
 • 20 spisov (10 pre vodcu, 10 pre protagonistov)
 • 18 kariet postáv
 • 1 karta lídra
 • 4 extra karty
 • 118 žetónov
 • 1 sprievodca hrou pre hráčov
 • 1 sprievodca hrou pre vodcu
 • pravidlá
 • 10 scenárov
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
BakaFire
Rok vydania:
2014
Hodnotenie hry
Tomas
21.11.2015
Zo zaciatku trochu narocnejsie na pochopenie, no ak mate radi dedukcne hry pri ktorych sa vam bude z hlavy parit a sadla vam tematika Tragedy looper je top :)! Velmi vydarena hra.
1 Hodnotenie
Podobné hry
objednáme pre vás
22,99 €
objednáme pre vás
skladom posledné kusy
26,99 €
skladom posledné kusy
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje