Troll CZ
V trollej dedinke sa všetci pripravujú na nadchádzajúcu tuhú zimu. Je treba zásobiť sa jedlom. Lov čaká. Dokážete v úlohe náčelníka kmeňa naloviť dostatočné množstve zveri a získať nielen dostatok zásob, ale aj slávu a obdiv vo vašom kmeni? Troll je jednoduchá zábavná kartovo-kocková párty hra s originálnou grafikou. Ako náčelník kmeňa vysielate svojich lovcov na lov divokej zveri. Aby bol lov úspešný, musíte dobre odhadnúť, koľko trollov do boja pošlete. Môžete tiež spolupracovať s ostatnými kmeňmi, ale pozor. Pokiaľ je bojovníkov málo, zviera ich porazí a bojovníci sa už domov nevrátia. Pokiaľ je ich zase ale príliš veľa, korisť rozsekajú na kusy a nič z nej neostane.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V trollej dedinke sa všetci pripravujú na nadchádzajúcu tuhú zimu. Je treba zásobiť sa jedlom. Lov čaká. Dokážete v úlohe náčelníka kmeňa naloviť dostatočné množstve zveri a získať nielen dostatok zásob, ale aj slávu a obdiv vo vašom kmeni?

Troll je jednoduchá zábavná kartovo-kocková párty hra s originálnou grafikou. Ako náčelník kmeňa vysielate svojich lovcov na lov divokej zveri. Aby bol lov úspešný, musíte dobre odhadnúť, koľko trollov do boja pošlete. Môžete tiež spolupracovať s ostatnými kmeňmi, ale pozor. Pokiaľ je bojovníkov málo, zviera ich porazí a bojovníci sa už domov nevrátia. Pokiaľ je ich zase ale príliš veľa, korisť rozsekajú na kusy a nič z nej neostane.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christophe Lauras
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje