turnaje na malej HRAtislave

V sobotu 29.6. doobeda bude v rámci malej HRAtislavy séria turnajov.

Pripravili sme ich, aby sme sa spoločne mohli zabaviť. Zopár príjemných rodinných hier, málinko vážnejších a kompetitívnejších, no a kopa zábavných a svižných. Získať môžete pekné veci niekedy už len samotnou účasťou, vždy však vyhrať spoločenské hry. Zapojte sa!

Herňu a turnajový priestor otvoríme už o 9:30, aby ste mohli prísť, porozhliadnuť sa a pripraviť (zaregistrovať) sa.

10:00 turnaj v Jízdenky, prosím! Príjemný a pohodový formát v najobľúbenejšej vláčikovej hre. Vstupné 3 eurá. Každý účastník si bude môcť vybrať sadu promo vláčikov. Finálová zostava získa aj druhú sadu vláčikov. A víťaz nádhernú legacy verziu hry: Legendy Západu!

10:00 turnaj v Pokémonoch, s vlastnými balíčkami (Standard), vstupné 5 eur, na 4 kolá a každý hráč získa toľko Prize packov, koľko bude mať výhier!

10:00 turnaj v Disney: Lorcana, s vlastnými balíčkami, vstupné 5 eur, každý účastník získa krásnu promo kartu Flotsam & Jetsam, na ceny navyše booster za každého hráča.

10:00 turnaj v Star Wars Unlimited, posledný turnaj s balíčkami prvej edície, vstupné 5 eur, každý hráč dostane Weekly Play Booster a k tomu na ceny navyše booster za každého hráča.

10:30 turnaj v hre Word Bits, krásnej malej hre na tvorbu slov. Vstupné symbolické euro, na víťaza čaká pekná hra, na každého zábava.

11:00 turnaj v hre Žabky, príjemnej rodinnej pohodovke (v ktorej si ale viete aj podkúriť). Vstupné symbolické euro, na víťaza čaká pekná hra, na každého zábava.

11:00 turnaj v Mozkožroutovi, zábavnom dueli. Vstupné 3 eurá, každého účastníka čaká krásna foliová promo karta a na víťazov ceny.

11:30 turnaj v hre Papírové moře, oddychovej kartovke s krásnymi obrázkami. Vstupné symbolické euro, na víťaza čaká pekná hra, na každého zábava.

12:00 turnaj v 80 days, rodinnej víťazke titulu Spiel der Spiele 2023, v ktorej obiehate svet. Vstupné symbolické 2 eurá, na víťaza čaká pekná veľká hra, na každého zábava.

12:30 turnaj v Kreveťákovi, rýchlej a vtipnej kartovej hre pre partie. Kradnite si krevety! Vstupné 2 eurá, každého účastníka čaká promo žetón a na víťazov ceny.

13:00 turnaj v hre Příští stanice Londýn, zakresľovacej populárnej hre o metre v Londýne. Vstupné symbolické 2 eurá, na víťaza čaká pekná veľká hra, na každého zábava.

13:30 turnaj v KOMBI, hre plnej kombinácií a premýšľania (americký žolík na steroidoch). Vstupné symbolické 2 eurá, na víťaza čaká pekná veľká hra, na každého zábava.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje