Únikovka - Závod s časem
Profesor Ciasso chce otestovať vaše schopnosti. Obstojíte v jeho skúške?  Počas profesorovho vysvetľovania projektu omylom stlačíte červené tlačidlo a okamžite sa spustí alarm. Všetky dvere sa vzduchotesne uzavrú, profesor zmizne v prepadlisku a celé laboratórium sa ponorí do tmy.  Únikovka je kartová varianta populárnej únikovej hry, v ktorej sa nejaká skupinka ľudí (alebo len jeden človek) nechá zavrieť v miestnosti plnej hádaniek a snaží sa v určitom časovom limite uniknúť. Aj táto kartová hra je plná hádaniek a úloh, ktoré je nutné vyriešť, ak chcete úspešne uniknúť. Únikovka je kooperatívna hra, v ktorej buď všetci vyhráte alebo prehráte. Hráči spoločne prechádzajú balíček kariet. Postupne sa im tak odhaľujú nové pravidlá a nové hádanky. Na niektorých kartách nájdete hlavolamy, na iných nápovedy alebo predmety, ktoré sa vám môžu zísť neskôr. Zvládnete vyriešiť všetky hádanky a uniknúť z miestnosti?     
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
11,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Profesor Ciasso chce otestovať vaše schopnosti. Obstojíte v jeho skúške?  Počas profesorovho vysvetľovania projektu omylom stlačíte červené tlačidlo a okamžite sa spustí alarm. Všetky dvere sa vzduchotesne uzavrú, profesor zmizne v prepadlisku a celé laboratórium sa ponorí do tmy. 

Únikovka je kartová varianta populárnej únikovej hry, v ktorej sa nejaká skupinka ľudí (alebo len jeden človek) nechá zavrieť v miestnosti plnej hádaniek a snaží sa v určitom časovom limite uniknúť.

Aj táto kartová hra je plná hádaniek a úloh, ktoré je nutné vyriešť, ak chcete úspešne uniknúť. Únikovka je kooperatívna hra, v ktorej buď všetci vyhráte alebo prehráte. Hráči spoločne prechádzajú balíček kariet. Postupne sa im tak odhaľujú nové pravidlá a nové hádanky. Na niektorých kartách nájdete hlavolamy, na iných nápovedy alebo predmety, ktoré sa vám môžu zísť neskôr.

Zvládnete vyriešiť všetky hádanky a uniknúť z miestnosti? 

 

 

Obsah hry:

. 60 veľkých kariet

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
zs
21.1.2018
velmi dobre, zabavne, treba k tomu ale stolik, takze nie uplne do auta... aj ked da sa poradit si :) ak amte radi unikovky, urcite si to zahrajte. Zaver je slabsi, ale nemoze byt vzdy nedela :)
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje