7 Divov - turnaje na každý spôsob

Ak máte radi hry zo sveta 7 Divov (základnú hru, duelovú verziu pre dvojice, či rodinno-pohodovú verziu Architekti), ste srdečne pozvaní pridať sa do turnajov v týchto hrách.

Všetky tri turnaje sa odohrajú 6. augusta v bratislavskom iHRYsku vo VIVO! na Vajnorskej ulici.

Ak máte chuť zapojiť sa, napíšte nám na 7divov@ihrysko.sk a uveďte do ktorých turnajov, spolu s menom a telefónnym číslom.

Parkovanie v centre je počas víkendov zadarmo.

 

Deň začneme turnajom v hre 7 Divov sveta: Duel.

Registrácia účastníkov začne od 9:00 a prísť treba najneskôr 9:20, o 9:30 začne samotný turnaj. Vstupné je symbolické 2 eurá. Prosíme o prinesenie svojej hry (ak prídu dvojice, samozrejme stačí jedna hra na dvojicu).

Každý hráč dostane promo kartičku Sochy slobody. Na víťazov čakajú exkluzívne kovové "figúrky" štítov (zlatý, strieborný a bronzový). A náhodne vybraní účastníci dostanú herné darčeky z iHRYska.

Hrať sa bude švajčiarskym systémom, počet kôl / hier závisí od počtu hráčov (napríklad ak sa zíde 30 hráčov, odohrajú 5 hier). Každý z hráčov bude mať 15 minút na hru na odohranie svojich ťahov (aby bol turnaj zábavou pre všetkých a nik nenaťahoval čas). Predpokladá sa, že každý účastník pozná pravidlá (hrať sa bude iba so základom).

 

Poobedie bude v znamení turnajov v 7 Divov sveta (pre hráčskejšie naladených) a 7 Divov sveta: Architekti (pre pohodovejšie nastavených, prípadne pre skúsenejších juniorov).

Registrácia účastníkov začne od 13:30 a prísť treba najneskôr 13:50, o 14:00 začne samotný turnaj. Vstupné je symbolické 2 eurá. Prosíme o prinesenie svojej hry (ak príde rodina či partia, stačí jedna hra na pár hráčov). Tieto dva turnaje budú prebiehať simultánne.

Každý hráč hlavného turnaja dostane promo kartičku 'H TON APXITEKTONON'. Na víťazov čakajú 3 exkluzívne divy sveta bruselského Cikajúceho chlapčeka. A na mieste náhodne vybraní účastníci dostanú herné darčeky z iHRYska a ďalšie promo kartičky.

Prvých 6 v turnaji Architektov dostane krásnu figúrku mačky (3D náhradu kartónového dieliku z hry). A náhodne vybraní účastníci dostanú herné darčeky z iHRYska.

Hráči budú náhodne rozdelení do skupín 4 - 7 hráčov (čo najrovnomernejšie). Divy budú pridelené náhodne (hráč si vyberá dennú alebo nočnú stranu). Na hru bude 45 minút, po uplynutí tejto doby hra končí a spočítajú sa body. Ak by sa vyskytli zdržovači, ihryskáči smú zasiahnuť a situáciu vyriešiť podľa svojho posúdenia. Ďalšie kolá sa budú hrať "švajčiarskym systémom" (prideľuje k sebe podobne úspešných hráčov). Podľa počtu hráčov sa po 2 alebo 3 kolách ustanoví finálový stôl / hra, ktorej poradie určí víťazov. Architekti budú bez finále :)

 

Ak by ste mali ďalšie otázky k samotnému hraniu či turnajom, ozvite sa nám. Chceme pripraviť super prostredie na zábavný turnaj, ktorý si naozaj užijete.

Nezabudnite sa prihlásiť: napíšte nám na 7divov@ihrysko.sk (meno, telefón a ktorých turnajov sa plánujete zúčastniť).

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje