7 divů světa - Architekti
Milovníci 7 Divů světa sa môžu tešiť na ďalší titul rozširujúci rodinu týchto hier. Na rozdiel od predošlých titulov však nestaviate celé mesto, ale iba jeden div sveta - a to čo najrýchlejšie. Na to samozrejme potrebujete ťažiť suroviny, chrániť ich od armád protihráčov, napredovať vo vedeckých objavoch, a budovať civilnú infraštruktúru. Hra sa končí akonáhle niekto dostavia svoj div, ale víťazom sa stáva ten, kto nazbiera najviac bodov! Vo svojom ťahu si hráči vyberajú jednu z troch dostupných kariet postáv, ktoré im pomáhajú dosahovať spomínané ciele.  Podobne ako u ostatných hier zo série 7 Divů světa aj Architekti sú svižná kartová hra, hrateľná aj vo väčších partiách. Pravidlá sú ľahko pochopiteľné, avšak hra v sebe ukrýva prekvapivo veľa možných stratégií a taktík, a tak sa pri nej zabavia rodiny s väčšími deťmi, ako aj skúsenejší hráči.  Architekti sú samostatnou hrou, nepotrebujete k nej nič iné a nekombinujú sa s predošlými titulmi :)
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
25 min.
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
38,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Milovníci 7 Divů světa sa môžu tešiť na ďalší titul rozširujúci rodinu týchto hier. Na rozdiel od predošlých titulov však nestaviate celé mesto, ale iba jeden div sveta - a to čo najrýchlejšie. Na to samozrejme potrebujete ťažiť suroviny, chrániť ich od armád protihráčov, napredovať vo vedeckých objavoch, a budovať civilnú infraštruktúru. Hra sa končí akonáhle niekto dostavia svoj div, ale víťazom sa stáva ten, kto nazbiera najviac bodov! Vo svojom ťahu si hráči vyberajú jednu z troch dostupných kariet postáv, ktoré im pomáhajú dosahovať spomínané ciele. 

Podobne ako u ostatných hier zo série 7 Divů světa aj Architekti sú svižná kartová hra, hrateľná aj vo väčších partiách. Pravidlá sú ľahko pochopiteľné, avšak hra v sebe ukrýva prekvapivo veľa možných stratégií a taktík, a tak sa pri nej zabavia rodiny s väčšími deťmi, ako aj skúsenejší hráči. 

Architekti sú samostatnou hrou, nepotrebujete k nej nič iné a nekombinujú sa s predošlými titulmi :)

Obsah hry:

• 235 kariet

• 35 dielov divov sveta

• 7 držiakov na karty

• 8 ukladačov na herné súčasti

• 15 žetónov pokroku

• 6 žetónov konfliktu

• 28 žetónov vojenského víťazstva

• 1 figúrka mačky so stojanom

• České a slovenské pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Dĺžka hry:
25 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2021
Hodnotenie hry
Milos
30.12.2022
Skvelá hra, ktorá sa dá hrať aj niekoľko krát za sebou a stále neomrzí. Vizuálne je veľmi pekne navrhnutá a hráčom dáva možnosť zvoliť rôzne taktiky k víťazstvu.
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
7 Wonders: Architects MEDALS (expansion)
skladom, odosielame čo najskôr
21,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje