Bloodborne: The Card Game
Tvoj osud na teba čaká v ponurom podzemí Chalice Dungeonu. Bude to sláva alebo smrť? Bloodborne: The Card Game je hra od Erica M. Langa inšpirovaná video hrou Bloodborne a jej Chalice Dungeonom - neustále sa meniacimi labyrintami a hrobkami vytesanými pod padlým mestom Yharnam, kde žijú hrôzostrašné tvory. Vstúpite do Chalice Dungeon, avšak len jeden z vás bude schopný uniknúť ako víťaz. Kolo za kolom budete čeliť brutálnym netvorom stvoreným na to, aby vás zabili. Aby ste sa vyhli smrti, budete musieť robiť správne rozhodnutia v správnom čase. Počas hry nájdete mocné zbrane a vybavenie, ktoré vám pomôže vo vašom ťažení. Počas zabíjania monštier v bitkách získate odmeny vo forme krvi a rôznych trofejí. Uschovaj si odmeny a vylieč sa oddýchnutím si v Lovcovom sne inak riskuješ, že prídeš o body alebo dokonca, že zomrieš.  Bloodborne: The Card Game je taktická kartová hra, v ktorej potrebujete odhadnúť a prečítať svojich súperov a rozhodnúť sa v zlomku okamihu, pokiaľ chcete v boji získať najviac slávy. Len ten najstatočnejší bude mať šancu uniknúť!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
36,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tvoj osud na teba čaká v ponurom podzemí Chalice Dungeonu. Bude to sláva alebo smrť?

Bloodborne: The Card Game je hra od Erica M. Langa inšpirovaná video hrou Bloodborne a jej Chalice Dungeonom - neustále sa meniacimi labyrintami a hrobkami vytesanými pod padlým mestom Yharnam, kde žijú hrôzostrašné tvory.

Vstúpite do Chalice Dungeon, avšak len jeden z vás bude schopný uniknúť ako víťaz. Kolo za kolom budete čeliť brutálnym netvorom stvoreným na to, aby vás zabili. Aby ste sa vyhli smrti, budete musieť robiť správne rozhodnutia v správnom čase. Počas hry nájdete mocné zbrane a vybavenie, ktoré vám pomôže vo vašom ťažení. Počas zabíjania monštier v bitkách získate odmeny vo forme krvi a rôznych trofejí. Uschovaj si odmeny a vylieč sa oddýchnutím si v Lovcovom sne inak riskuješ, že prídeš o body alebo dokonca, že zomrieš. 

Bloodborne: The Card Game je taktická kartová hra, v ktorej potrebujete odhadnúť a prečítať svojich súperov a rozhodnúť sa v zlomku okamihu, pokiaľ chcete v boji získať najviac slávy. Len ten najstatočnejší bude mať šancu uniknúť!

Obsah hry:
  • 87 kariet
  • 16 žetónov
  • 5 dosiek lovcov
  • 3 kocky príšer
  • 5 počítadiel zdravia lovcov
  • 75 žetónov krvi
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Eric M. Lang
Rok vydania:
2017
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
32,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje