Břink! Ve vesmíru!: Velká galaktická loupež
Břink ve vesmíru je sci-fi variant populárnej deckbuildingovej hry Břink!. V úlohe galaktických zlodejov sa budete snažiť ukoristiť vzácne artefakty z vesmírnej lode tak, aby vás pri tom neprichytili. Do svojho základného balíčka kariet budete nakupovať nové a lepšie, vďaka ktorým sa budete môcť rýchlejšie pohybovať po lodi, bojovať s nepriateľmi, na ktorých narazíte a získavať zručnosť, ktorú budete potrebovať na nákup kariet. Břink! Ve vesmíru! sa od klasickej hry Břink! líši tým, že má trochu zložitejšie mechanizmy, takže uspokojí aj náročnejších hráčov. V hre nájdete veľa popkultúrnych odkazov na rôzne sci-fi diela, takže ak ste fanúšikom sci-fi, Břink! Ve vesmíru je pre vás správna voľba.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Břink ve vesmíru je sci-fi variant populárnej deckbuildingovej hry Břink!.

V úlohe galaktických zlodejov sa budete snažiť ukoristiť vzácne artefakty z vesmírnej lode tak, aby vás pri tom neprichytili. Do svojho základného balíčka kariet budete nakupovať nové a lepšie, vďaka ktorým sa budete môcť rýchlejšie pohybovať po lodi, bojovať s nepriateľmi, na ktorých narazíte a získavať zručnosť, ktorú budete potrebovať na nákup kariet.

Břink! Ve vesmíru! sa od klasickej hry Břink! líši tým, že má trochu zložitejšie mechanizmy, takže uspokojí aj náročnejších hráčov. V hre nájdete veľa popkultúrnych odkazov na rôzne sci-fi diela, takže ak ste fanúšikom sci-fi, Břink! Ve vesmíru je pre vás správna voľba.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paul Dennen
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje