Cat´astrophes
Cat’astrophes je zábavná rýchla kartovka určená pre 2-6 hráčov. Stanete sa v nej mačkou a budete robiť poriadnu neplechu a snažiť sa napáchať čo najväčšiu škodu skôr, ako vás chytí majiteľ. Prípadne všetku vinu potom zvaliť na inú mačku.  Vo svojom ťahu môžete urobiť jednu z troch možných vecí: 1. Zahrať kartu lícom nadol pred seba2. Zahrať kartu lícom nadol pred iného hráča3. Potiahnuť si jednu alebo dve karty z balíčka Keď svoj ťah odohrá každý hráč, karty sa odokryjú a vyhodnotia, ktorá z mačiek bola prichytená. V hre sú tri druhy kariet, pričom všetky zvyšujú alebo znižujú majiteľovu zlosť.  • Mischief: Zvyšujú mieru nezbednosti (majiteľovu pozornosť a hnev)• Purring: Znižujú mieru nezbednosti (majiteľovu pozornosť a hnev)• Sneaky: Zvyšujú mieru nezbednosti a menia smer hry Hra končí, keď niektorá z mačiek dosiahne hranicu 20 bodov nezbednosti alebo keď sa minie doberací balíček. Vyhráva hráč s najmenšou úrovňou nezbednosti.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10-20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Cat’astrophes je zábavná rýchla kartovka určená pre 2-6 hráčov. Stanete sa v nej mačkou a budete robiť poriadnu neplechu a snažiť sa napáchať čo najväčšiu škodu skôr, ako vás chytí majiteľ. Prípadne všetku vinu potom zvaliť na inú mačku. 

Vo svojom ťahu môžete urobiť jednu z troch možných vecí:

1. Zahrať kartu lícom nadol pred seba
2. Zahrať kartu lícom nadol pred iného hráča
3. Potiahnuť si jednu alebo dve karty z balíčka

Keď svoj ťah odohrá každý hráč, karty sa odokryjú a vyhodnotia, ktorá z mačiek bola prichytená. V hre sú tri druhy kariet, pričom všetky zvyšujú alebo znižujú majiteľovu zlosť. 

• Mischief: Zvyšujú mieru nezbednosti (majiteľovu pozornosť a hnev)
• Purring: Znižujú mieru nezbednosti (majiteľovu pozornosť a hnev)
• Sneaky: Zvyšujú mieru nezbednosti a menia smer hry

Hra končí, keď niektorá z mačiek dosiahne hranicu 20 bodov nezbednosti alebo keď sa minie doberací balíček. Vyhráva hráč s najmenšou úrovňou nezbednosti.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
10-20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ludovic Mahieu
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje