Colt Express Bandits - Cheyenne
Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší! Colt Express Bandits - Cheyenne je ženský bandita. Vymenila svoju zbraň za luk a veľmi obratne strieľa šípy, hlavne ak sú otrávené. Keď Cheyenne použije luk, všetci hráči dostanú otrávený šíp. Ak sa im do konca hry nepodarí zobrať protiliek, zomrú a automaticky prehrávajú, bez ohľadu na ich bohatsvo. Cheyenne sa navyše hýbe rýchlejšie než ostatní banditi. Ak skončí svoj pohyb na mieste, kde sú iní banditi, okradne každého o jeden mešec. Cheyenne vyhrá len v prípade, ak je najbohatšou spomedzi neotrávených banditov. Rozšírenie je v anglickom jazyku.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
6,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší!

Colt Express Bandits - Cheyenne je ženský bandita. Vymenila svoju zbraň za luk a veľmi obratne strieľa šípy, hlavne ak sú otrávené. Keď Cheyenne použije luk, všetci hráči dostanú otrávený šíp. Ak sa im do konca hry nepodarí zobrať protiliek, zomrú a automaticky prehrávajú, bez ohľadu na ich bohatsvo. Cheyenne sa navyše hýbe rýchlejšie než ostatní banditi. Ak skončí svoj pohyb na mieste, kde sú iní banditi, okradne každého o jeden mešec. Cheyenne vyhrá len v prípade, ak je najbohatšou spomedzi neotrávených banditov.

Rozšírenie je v anglickom jazyku.

Obsah hry:
      • 8 Action cards
       • 4 Special Move cards
       • 1 Floor Change card
       • 2 Robbery cards
       • 1 Bow card
      • 6 Poisoned Arrow cards
      • 6 Antidote tokens
      • 1 rule sheet
      Parametre:
      Počet hráčov:
      2-5 hráčov
      Dĺžka hry:
      40 min.
      Odporúčaný vek:
      10+
      Jazyk hry:
      nezávislý
      Jazyk pravidiel:
      Výrobca:
      Autor:
      Christophe Raimbault
      Rok vydania:
      2018
      Podobné hry
      Hry ako životná filozofia
      Rýchle dodanie objednávky
      Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje