Colt Express Bandits - Ghost
Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší! V rozšírení Colt Express Bandits - Ghost je hlavným nepriateľom Ghost (Duch). Ghost vždy sníval o obrovskom kufri plnom peňazí. Aj preto ho špeciálny kufrík priťahuje viac než dosť. Ghost strieľa a dáva zásahy na všetky strany, dokonca aj na Belle. Akcia "Heist" pomáha Ghostovi získať špeciálny kufrík. Ak Ghost získa tento kufrík, vyhráva bez ohľadu na ostatných banditov a ich korisť.  Rozšírenie je v anglickom jazyku.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
6,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší!

V rozšírení Colt Express Bandits - Ghost je hlavným nepriateľom Ghost (Duch). Ghost vždy sníval o obrovskom kufri plnom peňazí. Aj preto ho špeciálny kufrík priťahuje viac než dosť. Ghost strieľa a dáva zásahy na všetky strany, dokonca aj na Belle. Akcia "Heist" pomáha Ghostovi získať špeciálny kufrík. Ak Ghost získa tento kufrík, vyhráva bez ohľadu na ostatných banditov a ich korisť. 

Rozšírenie je v anglickom jazyku.

Obsah hry:
 • 8 Action cards
  • 2 Heist OR Move cards
  • 1 Heist OR Floor Change card
  • 1 Punch OR Move card
  • 1 Fire card
  • 1 Punch card
  • 1 Floor Change and Fire card
  • 1 Marshal card
 • 1 Special Suitcase token ($1,500)
 • 1 rule sheet
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christophe Raimbault
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje