Colt Express Bandits - Doc
Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší! V rozšírení Colt Express Bandits - Doc sa hráči snažia získať rešpekt Doca, ale nie v kladnom slova zmysle. Keď hráč - bandita strelí alebo udrie Doca, získa jeho kartu rešpektu. S touto kartou má hráč výhodu, ak je na mieste s Docom, robí všetky rozhodnutia.  Doc strieľa so špeciálnymi nábojmi. Každý náboj spúšťa iný efekt počas kola. Dcc má ešte jednu akciu - hru poker. Keď sa zahrá táto akcia, všetci banditi prídu o svoju korisť. Hráč s kartou rešpektu odovzdá dve koristi Docovi a po jednej ostatným banditom okrem jedného.  Doc vyhrá, ak je najbohatším banditom. Rozšírenie je v anglickom jazyku.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
6,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší!

V rozšírení Colt Express Bandits - Doc sa hráči snažia získať rešpekt Doca, ale nie v kladnom slova zmysle. Keď hráč - bandita strelí alebo udrie Doca, získa jeho kartu rešpektu. S touto kartou má hráč výhodu, ak je na mieste s Docom, robí všetky rozhodnutia. 

Doc strieľa so špeciálnymi nábojmi. Každý náboj spúšťa iný efekt počas kola. Dcc má ešte jednu akciu - hru poker. Keď sa zahrá táto akcia, všetci banditi prídu o svoju korisť. Hráč s kartou rešpektu odovzdá dve koristi Docovi a po jednej ostatným banditom okrem jedného. 

Doc vyhrá, ak je najbohatším banditom.

Rozšírenie je v anglickom jazyku.

Obsah hry:
      • 8 Action cards
       • 2 Fire cards
       • 2 Move cards
       • 1 Floor Change card
       • 1 Robbery card
       • 1 Punch card
       • 1 Poker Game card
      • 1 Doc's Respect card
      • 6 Special Bullet cards
      • 6 Stake tokens
      • 1 Purse token
      • 1 rule sheet
      Parametre:
      Počet hráčov:
      2-5 hráčov
      Dĺžka hry:
      40 min.
      Odporúčaný vek:
      10+
      Jazyk hry:
      nezávislý
      Jazyk pravidiel:
      Výrobca:
      Autor:
      Christophe Raimbault
      Rok vydania:
      2018
      Podobné hry
      Hry ako životná filozofia
      Rýchle dodanie objednávky
      Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje