Colt Express Bandits - Tuco
Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší! V rozšírení Colt Express Bandits - Tuco sa Tuco nechce stretnúť so šerifom za žiadnych okolností, keďže k nemu prechováva nenávisť. Tuco rozdáva zásahy na všetky strany, dokonca aj na Belle. Má akciu Swap, ktorá mu umožňuje vymeniť si miesta so šerifom. Ak niektorý z hráčov zahrá akciu, ktorou pošle šerifa k Tucovi, získa "Wanted" žetón (hodný 500 $). Na záver hry má Tucova korisť hodnotu 250 $ za každý náboj, ktorý vystrelil. Rozšírenie je v anglickom jazyku.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
6,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší!

V rozšírení Colt Express Bandits - Tuco sa Tuco nechce stretnúť so šerifom za žiadnych okolností, keďže k nemu prechováva nenávisť. Tuco rozdáva zásahy na všetky strany, dokonca aj na Belle. Má akciu Swap, ktorá mu umožňuje vymeniť si miesta so šerifom. Ak niektorý z hráčov zahrá akciu, ktorou pošle šerifa k Tucovi, získa "Wanted" žetón (hodný 500 $). Na záver hry má Tucova korisť hodnotu 250 $ za každý náboj, ktorý vystrelil.

Rozšírenie je v anglickom jazyku.

Obsah hry:
 • 8 Action cards
  • 2 Move cards
  • 1 Punch card
  • 3 Fire cards
  • 1 Marshal card
  • 1 Swap card
 • 6 Bullet cards
 • 6 Wanted tokens
 • 1 rule sheet
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christophe Raimbault
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje