Colt Express Bandits - Django
Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší! V rozšírení Colt Express Bandits - Django má tento bandita k dispozícii dynamit. Nechoďte k nemu príliš blízko... Na začiatku každého kola položí Django dynamit práve tam, kde stojí. Má akciu explózia, ktorá mu umožní zaktivovať všetky dynamity vo vlaku. Každého banditu, ktorý je vo vlaku alebo na streche vybuchnutého vagóna vyhodí výbuch von. Následkom toho musia odovzdať Djangovi "Wanted" žetóny a dostať sa na vlak až ďalšou svojou akciou. Django vyhrá, ak získa všetky "Wanted" žetóny.  Rozšírenie je v anglickom jazyku.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
6,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Šesť nových rozšírení banditov pre hru Colt Express umožňuje hráčom zahrať si čiastočne kooperatívnu verziu, pretože víťaz môže byť stále len jeden. Rozšírení je 6 a práve toľko nových možností získate, pretože každý bandita má vlastné ciele a špeciálne akcie. Každý bandita funguje pre hru ako "bot", čo znamená, že hra sa zhostí úlohy vybratého banditu a hráči sa snažia poraziť ho (teda poraziť hru). Ak bandita vyhrá, všetci hráči prehrajú. Preto musia hráči spolupracovať a zároveň mať na pamäti, že víťaz môže byť len jeden a to ten najbohatší!

V rozšírení Colt Express Bandits - Django má tento bandita k dispozícii dynamit. Nechoďte k nemu príliš blízko... Na začiatku každého kola položí Django dynamit práve tam, kde stojí. Má akciu explózia, ktorá mu umožní zaktivovať všetky dynamity vo vlaku. Každého banditu, ktorý je vo vlaku alebo na streche vybuchnutého vagóna vyhodí výbuch von. Následkom toho musia odovzdať Djangovi "Wanted" žetóny a dostať sa na vlak až ďalšou svojou akciou. Django vyhrá, ak získa všetky "Wanted" žetóny. 

Rozšírenie je v anglickom jazyku.

Obsah hry:
      • 8 Action cards
       • 2 Move cards
       • 1 Floor Change card
       • 2 Fire cards
       • 2 Punch cards
       • 1 Explosion card
      • 5 Dynamite tokens
      • 12 Ejection tokens
      • 1 rule sheet
      Parametre:
      Počet hráčov:
      2-5 hráčov
      Dĺžka hry:
      40 min.
      Odporúčaný vek:
      10+
      Jazyk hry:
      nezávislý
      Jazyk pravidiel:
      Výrobca:
      Autor:
      Christophe Raimbault
      Rok vydania:
      2018
      Podobné hry
      Hry ako životná filozofia
      Rýchle dodanie objednávky
      Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje