Cookies
Pripravte sa na spoločné pečenie! Na hodinkách beží čas a kým uplynie, vašou úlohou je upiecť 4 plechy chutných koláčikov. Hráči spolupracujú a spolu zvíťazia, ak pečenie stihnú včas. Hráč na ťahu hodí kockami a rozhoduje sa, ktoré symboly využije - či naloží na plech nové koláčiky (na jednom plechu môžu byť iba jedného tvaru), či bude posýpať posýpkou. Nevyužité kocky znamenajú posun hodiniek a čas si treba strážiť :) Hotový plech ide do rúry (vtedy budete mať na nakladanie voľný iba jeden plech) a časovač prezradí, kedy sú koláčiky už upečené. Príjemná a pohodová hra so spoluprácou pre detváky od 4 - 5 rokov a ich rodiny. Zabavia sa aj malí školáci. 3D rúra dodáva hre atmosféru.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pripravte sa na spoločné pečenie!

Na hodinkách beží čas a kým uplynie, vašou úlohou je upiecť 4 plechy chutných koláčikov. Hráči spolupracujú a spolu zvíťazia, ak pečenie stihnú včas.

Hráč na ťahu hodí kockami a rozhoduje sa, ktoré symboly využije - či naloží na plech nové koláčiky (na jednom plechu môžu byť iba jedného tvaru), či bude posýpať posýpkou. Nevyužité kocky znamenajú posun hodiniek a čas si treba strážiť :)

Hotový plech ide do rúry (vtedy budete mať na nakladanie voľný iba jeden plech) a časovač prezradí, kedy sú koláčiky už upečené.

Príjemná a pohodová hra so spoluprácou pre detváky od 4 - 5 rokov a ich rodiny. Zabavia sa aj malí školáci. 3D rúra dodáva hre atmosféru.

Obsah hry:

4x9 koláčikov
žetóniky posýpok
2 plechy
počítadlo času s dvoma ukazateľmi
koliečko časovača rúry
3D rúra so sporákom (z kartónu)
a ako bonus recept na koláčiky

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Hartmut Kommerell
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje