D&D RPG 5E Fizban's Treasury of Dragons (alternate cover)
Kniha je doplnok hry s alternatívnym obalom Dungeons & Dragons 5th Edition. Objavte ako draci stelesňujú mágiu celého sveta Dungeons & Dragons a ako ich priviesť k životu pri Vašom stole vďaka tejto dôležitej referenčnej príručke. Spoznajte Fizbana úžasného, staručkého arcimága, nepravdepodobného hrdinu vojny kopijí, avatara dračieho boha a vášho sprievodcu tajomstvami dračieho druhu vo svete D&D. Aký je rozdiel medzi červeným a zlatým drakom? Čo je to dračie videnie? Ako mágia, ktorá draky obklopuje vplýva na svet okolo nich? Táto obsiahla príručka o drakoch je plná všetkého čo pán jaskyne, alebo hráči  potrebujú pri stretnutí s týmito nebezpečnými magickými bytosťami. Milovníci drakov ocenia nové možnosti s dračou tématikou pre hráčov dychtiacich využiť moc dračej mágie a vytvoriť unikátne a nezabudnuteľné dračie postavy. Páni jaskýň tu objavia bohatú nádielku nových nástrojov a informácii vhodných pre vytvorenie súbojov, dobrodružstiev a kampaní s dračou tematikou. Zoznámte sa s ich obydliami a hŕbami cenností každého draka. Ako im pomáhajú, stelesňujúc ohnisko pre nimi prestupujúcu mágiu, ktorá ich spája s rôznymi svetmi na materiálnej planine. Objavte všetko, čo môžete o najeblematickejších monštrách Dungeons & Dragons s pomocou Fizbana! Táto kniha premiérovo predstavuje drahokamových drakov pre piatu edíciu D&D! Odhaľuje príbeh prvého sveta a úloh, ktoré zastávali Bahamut a Tiamat pri jeho vytvorení a zničení. Pridáva nové možnosti pri tvorbe postavy, ako napríklad jedinečné rodové línie pre Dragonbornov, podtriedy pre Mnícha a Hraničiara s dračou tematikou, ako aj nové schopnosti a možnosti pre kúzla. Táto kniha predstavuje všetko čo pán jaskyne potrebuje, aby vytvoril dobrodružstvo inšpirované drakmi naprieč svetmi D&D, s novými mapami dračích nôr a podrobnosťami o 20 druhov drakov. Taktiež predstavuje kompletný dračí beštiár, ktorý uvádza rôzne nové draky, drakom podobné príšery, ako aj dračích bohov, ich posluhovačov a mnohé iné.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
40,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha je doplnok hry s alternatívnym obalom Dungeons & Dragons 5th Edition.

Objavte ako draci stelesňujú mágiu celého sveta Dungeons & Dragons a ako ich priviesť k životu pri Vašom stole vďaka tejto dôležitej referenčnej príručke.

Spoznajte Fizbana úžasného, staručkého arcimága, nepravdepodobného hrdinu vojny kopijí, avatara dračieho boha a vášho sprievodcu tajomstvami dračieho druhu vo svete D&D.

Aký je rozdiel medzi červeným a zlatým drakom? Čo je to dračie videnie? Ako mágia, ktorá draky obklopuje vplýva na svet okolo nich? Táto obsiahla príručka o drakoch je plná všetkého čo pán jaskyne, alebo hráči  potrebujú pri stretnutí s týmito nebezpečnými magickými bytosťami.

Milovníci drakov ocenia nové možnosti s dračou tématikou pre hráčov dychtiacich využiť moc dračej mágie a vytvoriť unikátne a nezabudnuteľné dračie postavy. Páni jaskýň tu objavia bohatú nádielku nových nástrojov a informácii vhodných pre vytvorenie súbojov, dobrodružstiev a kampaní s dračou tematikou. Zoznámte sa s ich obydliami a hŕbami cenností každého draka. Ako im pomáhajú, stelesňujúc ohnisko pre nimi prestupujúcu mágiu, ktorá ich spája s rôznymi svetmi na materiálnej planine. Objavte všetko, čo môžete o najeblematickejších monštrách Dungeons & Dragons s pomocou Fizbana!

Táto kniha premiérovo predstavuje drahokamových drakov pre piatu edíciu D&D!

Odhaľuje príbeh prvého sveta a úloh, ktoré zastávali Bahamut a Tiamat pri jeho vytvorení a zničení. Pridáva nové možnosti pri tvorbe postavy, ako napríklad jedinečné rodové línie pre Dragonbornov, podtriedy pre Mnícha a Hraničiara s dračou tematikou, ako aj nové schopnosti a možnosti pre kúzla. Táto kniha predstavuje všetko čo pán jaskyne potrebuje, aby vytvoril dobrodružstvo inšpirované drakmi naprieč svetmi D&D, s novými mapami dračích nôr a podrobnosťami o 20 druhov drakov. Taktiež predstavuje kompletný dračí beštiár, ktorý uvádza rôzne nové draky, drakom podobné príšery, ako aj dračích bohov, ich posluhovačov a mnohé iné.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje