Doctor Panic
Doctor Panic je zábavná kooperatívna hra pre deti alebo rodiny, kde sa naučíte pracovať pod časovým stresom. Stanete sa tímom skúsených chirurgov, ktorí musia spolupracovať, aby sa im podarilo zachrániť pacienta.  Pred začiatkom hry sa vyberú pomôcky, ktoré budete počas operácie používať. Jeden, prípadne viacero hráčov, bude mať na starosti rozdávanie úloh zvyšku tímu. Musíte nájsť správnu kombináciu a dávku liekov, aby ste pacienta zachránili. K tomu vám pomôže zošítok, v ktorom nájdete všetko potrebné. Na záver operácie ale musíte pacienta zašiť. Na to všetko máte ale obmedzený čas, musíte byť šikovní a správne spolupracovať, inak pôjde váš tím na ďalšie školenie. Ku hre môžete využívať mobilnú aplikáciu, ktorá vám meria čas a zároveň vytvára atmosféru zvukmi z operačnej miestnosti.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
12 min.
Počet hráčov:
2-9 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Doctor Panic je zábavná kooperatívna hra pre deti alebo rodiny, kde sa naučíte pracovať pod časovým stresom. Stanete sa tímom skúsených chirurgov, ktorí musia spolupracovať, aby sa im podarilo zachrániť pacienta. 

Pred začiatkom hry sa vyberú pomôcky, ktoré budete počas operácie používať. Jeden, prípadne viacero hráčov, bude mať na starosti rozdávanie úloh zvyšku tímu. Musíte nájsť správnu kombináciu a dávku liekov, aby ste pacienta zachránili. K tomu vám pomôže zošítok, v ktorom nájdete všetko potrebné. Na záver operácie ale musíte pacienta zašiť. Na to všetko máte ale obmedzený čas, musíte byť šikovní a správne spolupracovať, inak pôjde váš tím na ďalšie školenie. Ku hre môžete využívať mobilnú aplikáciu, ktorá vám meria čas a zároveň vytvára atmosféru zvukmi z operačnej miestnosti.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-9 hráčov
Dĺžka hry:
12 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Roberto Fraga
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje