Hegemony CZ: Doveďte svou společenskou třídu k vítězství!
Hegemony CZ: Doveďte svou společenskou třídu k vítězství! je asymetrická strategická hra pre 2-4 hráčov, plná politických, ekonomických a sociálnych rozhodnutí, ktoré určia osud národa! Ekonomika zlyháva a politická situácia priviedla krajinu na pokraj skazy. Podarí sa vám tento stav zvrátiť a vyviesť krajinu z apatie? Na koho stranu sa postavíte? Budete stáť za strednou, alebo pracujúcou triedou a neustúpite, pokiaľ sa postaráte o dôležité sociálne reformy? Alebo stojíte za korporáciami a voľným trhom? Možností je oveľa viac a je len na vás, aké rozhodnutia učiníte na ceste k ideologickej zhode a prosperite! Hra bola vytvorená v spolupráci s renomovanými akademikmi a využíva teoretické koncepty sociálnej demokracie, neoliberalizmu, nacionalizmu, či globalizmu bez podsúvania akejkoľvek ideológie. Budujte spoločnosti, iniciujte štrajky, zapájajte sa do zahraničného obchodu, navrhujte politiku, vytvárajte odbory, rozširujte svoj politický vplyv. Možno sa pri hre dozviete viac nielen o sebe samých, ale tiež o svete okolo vás! Podarí sa vám dosiahnuť hegemóniu?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hegemony CZ: Doveďte svou společenskou třídu k vítězství! je asymetrická strategická hra pre 2-4 hráčov, plná politických, ekonomických a sociálnych rozhodnutí, ktoré určia osud národa! Ekonomika zlyháva a politická situácia priviedla krajinu na pokraj skazy. Podarí sa vám tento stav zvrátiť a vyviesť krajinu z apatie? Na koho stranu sa postavíte? Budete stáť za strednou, alebo pracujúcou triedou a neustúpite, pokiaľ sa postaráte o dôležité sociálne reformy? Alebo stojíte za korporáciami a voľným trhom? Možností je oveľa viac a je len na vás, aké rozhodnutia učiníte na ceste k ideologickej zhode a prosperite!

Hra bola vytvorená v spolupráci s renomovanými akademikmi a využíva teoretické koncepty sociálnej demokracie, neoliberalizmu, nacionalizmu, či globalizmu bez podsúvania akejkoľvek ideológie. Budujte spoločnosti, iniciujte štrajky, zapájajte sa do zahraničného obchodu, navrhujte politiku, vytvárajte odbory, rozširujte svoj politický vplyv. Možno sa pri hre dozviete viac nielen o sebe samých, ale tiež o svete okolo vás! Podarí sa vám dosiahnuť hegemóniu?

Obsah hry:

1 herná doska, 4 obojstranné dosky hráčov, 325 kariet, 222 žetónov, 121 potlačených drevených dielikov, 110 drevených kocôčok, 47 priehľadných kocôčok, 7 plôch skladu, látkové vrecúško, 5 prehľadových kariet, 4 karty pravidiel, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vangelis Bagiartakis, Varnavas Timotheou
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje