Mole Rats in Space
V kooperatívnej hre Mole Rats in Space sa zo všetkých hráčov stanú malí hlodavci na výskumnej stanici niekde vo vesmíre. Vesmírna stanica však bola prepadnutá jedovatými hadmi. Hráči potrebujú rýchlo pozbierať nevyhnutné veci a ujsť skôr ako budú uhryznutí alebo im vyprší čas. Hra je od svetoznámeho autora kooperatívnych hier Pandemic, Pandemic Legacy, Zakázaný ostrov a Zakázaná púšť - Matta Leacocka. Vo svojom ťahu sa hráč drží inštrukcií na karte, môže hýbať svojou figúrkou alebo figúrkami spoluhráčov. Takisto môže pohnúť hadmi, alebo pridať nového hada na hraciu plochu. Všetko závisí od potiahnutej karty. V prípade, že hráč skončí svoj pohyb na spodku rebríka, môže sa pohnúť o úroveň vyššie - bližšie k východu. Pozor na šmýkačky, pretože tie vás môžu vystreliť rovno do vesmíru, čo znamená pre hráča koniec. Najlepšie je, keď na šmýkačke skončia hady. Presne tam ich potrebujete dostať. Ak skončíte svoj ťah na hadovi, ten vás uhryzne a vy zomriete. Ak sa had dostane k východu prvý, zomriete tiež. Ak sa vám podarí opakovane zvíťaziť, hra obsahuje balíček kariet, ktorý vám hru ešte viac sťaží.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V kooperatívnej hre Mole Rats in Space sa zo všetkých hráčov stanú malí hlodavci na výskumnej stanici niekde vo vesmíre. Vesmírna stanica však bola prepadnutá jedovatými hadmi. Hráči potrebujú rýchlo pozbierať nevyhnutné veci a ujsť skôr ako budú uhryznutí alebo im vyprší čas. Hra je od svetoznámeho autora kooperatívnych hier Pandemic, Pandemic Legacy, Zakázaný ostrov a Zakázaná púšť - Matta Leacocka.

Vo svojom ťahu sa hráč drží inštrukcií na karte, môže hýbať svojou figúrkou alebo figúrkami spoluhráčov. Takisto môže pohnúť hadmi, alebo pridať nového hada na hraciu plochu. Všetko závisí od potiahnutej karty. V prípade, že hráč skončí svoj pohyb na spodku rebríka, môže sa pohnúť o úroveň vyššie - bližšie k východu. Pozor na šmýkačky, pretože tie vás môžu vystreliť rovno do vesmíru, čo znamená pre hráča koniec. Najlepšie je, keď na šmýkačke skončia hady. Presne tam ich potrebujete dostať. Ak skončíte svoj ťah na hadovi, ten vás uhryzne a vy zomriete. Ak sa had dostane k východu prvý, zomriete tiež.

Ak sa vám podarí opakovane zvíťaziť, hra obsahuje balíček kariet, ktorý vám hru ešte viac sťaží.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matt Leacock
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje