Pandemic Legacy: Rok 1 (Červená krabica)
Pandemic Legacy sa dočkal českej lokalizácie! Špeciálna verzia skvelej kooperatívnej hry Pandemic, ktorá predstavuje celkom nové spracovanie pôvodného a známeho konceptu tejto hry. Tento koncept je už odskúšaný na viacerých úspešných hrách ako napr. Risk: Legacy. Najväčšou novinkou, ktorú prináša je teda systém úprav a zmien herného materiálu a pravidiel počas hry. Nová hra totiž obsahuje niekoľko zapečatených doplnkov. Akonáhle totiž dôjde ku nejakej kľúčovej situácii, otvoríte určený doplnok, ktorý môže obsahovať nové karty, nálepky a rozširujúce pravidlá. Tak hra prechádza zmenamy a s ňou aj Vaše postavy, ktoré získavajú nové schopnosti. Hra prebieha mesiac po mesiaci a budete musieť smrteľné choroby udržať pod kontrolou počas celého roku. Každý mesiac Váš tím budú čakať nové prekvapenia a nové výzvy. Dokáže Váš tím zachrániť ľudstvo? Zvládne to počas jedného roku? Hra je dostupná vo dvoch verziách, v tejto červenej a ešte modrej, ale odlišujú sa iba krabicou, obsah oboch verzií je rovnaký.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
54,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pandemic Legacy sa dočkal českej lokalizácie!

Špeciálna verzia skvelej kooperatívnej hry Pandemic, ktorá predstavuje celkom nové spracovanie pôvodného a známeho konceptu tejto hry. Tento koncept je už odskúšaný na viacerých úspešných hrách ako napr. Risk: Legacy. Najväčšou novinkou, ktorú prináša je teda systém úprav a zmien herného materiálu a pravidiel počas hry. Nová hra totiž obsahuje niekoľko zapečatených doplnkov. Akonáhle totiž dôjde ku nejakej kľúčovej situácii, otvoríte určený doplnok, ktorý môže obsahovať nové karty, nálepky a rozširujúce pravidlá. Tak hra prechádza zmenamy a s ňou aj Vaše postavy, ktoré získavajú nové schopnosti. Hra prebieha mesiac po mesiaci a budete musieť smrteľné choroby udržať pod kontrolou počas celého roku. Každý mesiac Váš tím budú čakať nové prekvapenia a nové výzvy. Dokáže Váš tím zachrániť ľudstvo? Zvládne to počas jedného roku?

Hra je dostupná vo dvoch verziách, v tejto červenej a ešte modrej, ale odlišujú sa iba krabicou, obsah oboch verzií je rovnaký.

Obsah hry:
  • 1 hrací plán
  • 5 kariet postáv
  • 4 figúrky
  • 6 výskumných staníc
  • 6 žetónov
  • 96 kociek chorôb
  • 48 kariet infekcií
  • 61 hracích kariet
  • 4 prehľadové karty
  • 1 pravidlá

A veľa ďalšieho!

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matt Leacock, Rob Daviau
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje