První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě
První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě je epická kooperatívna sci-fi hra, v ktorej sa hráči stávajú prvými astronautami na Marse. Hra je od u nás už známeho poľského autora hier Ignacyho Trzewiczeka, ktorý má na svedomí hry ako Settlers - Zrod Impéria, Stronghold, 51st State, New Era a hlavne Robinson Crusoe - Dobrodružství na prokletém ostrově, hra, ktorej mechanizmy využívajú aj První Marťané. Takže aj tu čaká hráčov preskúmavanie sektorov planéty, zbieranie vzoriek, prevádzanie výskumu a potýkanie sa s nečakanými problémamy, výzvamy a udalosťami. Hráči musia taktiež udržovať v chode základňu a jej zariadenia, pretože na tejto nehostinnej planéte nejde vždy všetko podľa plánu a veľmi rýchlo sa všetko môže zmeniť na boj o prežitie. Zaujímavosťou je, že ide o hru riadenú aplikáciou, takže k nej budete potrebovať tablet, alebo telefón. Hra obsahuje 6 rozličných misií, no hlavným lákadlom sú dve samostatné kampane, ktoré obsahujú každá po päť misií. Druhá kampaň naviac obsahuje prvky "legacy" systému, takže hráčov čakajú nejaké tie prekvapenia v podobe zalepených obálok a nového herného materiálu.     
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě je epická kooperatívna sci-fi hra, v ktorej sa hráči stávajú prvými astronautami na Marse. Hra je od u nás už známeho poľského autora hier Ignacyho Trzewiczeka, ktorý má na svedomí hry ako Settlers - Zrod Impéria, Stronghold, 51st State, New Era a hlavne Robinson Crusoe - Dobrodružství na prokletém ostrově, hra, ktorej mechanizmy využívajú aj První Marťané.

Takže aj tu čaká hráčov preskúmavanie sektorov planéty, zbieranie vzoriek, prevádzanie výskumu a potýkanie sa s nečakanými problémamy, výzvamy a udalosťami. Hráči musia taktiež udržovať v chode základňu a jej zariadenia, pretože na tejto nehostinnej planéte nejde vždy všetko podľa plánu a veľmi rýchlo sa všetko môže zmeniť na boj o prežitie. Zaujímavosťou je, že ide o hru riadenú aplikáciou, takže k nej budete potrebovať tablet, alebo telefón. Hra obsahuje 6 rozličných misií, no hlavným lákadlom sú dve samostatné kampane, ktoré obsahujú každá po päť misií. Druhá kampaň naviac obsahuje prvky "legacy" systému, takže hráčov čakajú nejaké tie prekvapenia v podobe zalepených obálok a nového herného materiálu. 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ignacy Trzewiczek
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje