Rolling Realms
Rolling Realms je zaujímavá a prístupná hra z obľúbeného žánru roll and write. Hráči v nej súťažia v sérii minihier a snažia sa získať čo najviac hviezdičiek počas 3 kôl. Autorom hry je Jamey Stegmaier a zaujímavosťou tejto hry je, že v nej autor prepojil niekoľko už skôr vydaných hier vydavateľstva Stonemaier games. A tak tu nájdete odkazy na známe hry ako je Scythe, Na křídlech, Kyvadlo, či Tapestry.  V každom ťahu hodí hráč 2 kockami a všetci si zakreslia výsledok na svojich kartách, na ktorých sa generujú zdroje a získavajú hviezdy. Po 3 kolách zvíťazí hráč s najvyšším počtom hviezdičiek! Hru pôvodne vymyslel Jamey Stegmaier na začiatku obdobia koronavírusového obdobia izolácií, aby umožnil svojim priateľom a fanúšikom hrať hry aj prostredníctvom videochatu. Hra bola pôvodne dostupná zdarma na vytlačenie. Dnes je už dostupná v takejto plnej profi verzii. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rolling Realms je zaujímavá a prístupná hra z obľúbeného žánru roll and write. Hráči v nej súťažia v sérii minihier a snažia sa získať čo najviac hviezdičiek počas 3 kôl. Autorom hry je Jamey Stegmaier a zaujímavosťou tejto hry je, že v nej autor prepojil niekoľko už skôr vydaných hier vydavateľstva Stonemaier games. A tak tu nájdete odkazy na známe hry ako je Scythe, Na křídlech, Kyvadlo, či Tapestry

V každom ťahu hodí hráč 2 kockami a všetci si zakreslia výsledok na svojich kartách, na ktorých sa generujú zdroje a získavajú hviezdy. Po 3 kolách zvíťazí hráč s najvyšším počtom hviezdičiek!

Hru pôvodne vymyslel Jamey Stegmaier na začiatku obdobia koronavírusového obdobia izolácií, aby umožnil svojim priateľom a fanúšikom hrať hry aj prostredníctvom videochatu. Hra bola pôvodne dostupná zdarma na vytlačenie. Dnes je už dostupná v takejto plnej profi verzii. 

Obsah hry:
  • 2  kocky 
  • 66 kariet kráľovstiev
  • 6 kariet skóre
  • 6 kariet zdrojov
  • 6 zmazateľných fixiek
  • 6 mazacích handričiek
  • 1 kniha základných pravidiel
  • 10 kariet Automa (pre sólo hru)
  • 1 herný denník Automa (pre sólo hru)
  • 1 kniha pravidiel Automa (pre sólo hru)
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje