Rytíř Klouzek
V kooperatívnej hre Rytíř Klouzek vtrhli do krásneho kráľovstva nepriatelia a ovládli ho. Všade vládne chaos. Je na vás, aby ste sa vydali na dobrodružstvo plné nástrah a pascí a zachránili svet. Budete potrebovať poriadnu dávku šikovnosti, keďže hra je postavená nielen na spolupráci, ale vo veľkej miere aj na zručnosti. Táto hra je tak trochu iná ako väčšina doskových hier. Je založená na princípe mechanickej spolupráce všetkých hráčov. Hra obsahuje jazdiacu figúrku Rytiera a celkom 20 máp štyroch rôznych svetov. Každá mapa obsahuje pasce, nástrahy a prekážky. Cieľom hry je previesť Rytiera cez mapu tak, aby nestratil žiadny život – nechytil sa do žiadnej pasce a prekonal prekážky. Rytier sa po mape pohybuje vďaka štyrom plastovým pákam, ktoré ju držia vo vzduchu a nakláňajú potrebným smerom. Trasa od štartu k cieľu, ktorú musíte s Rytieromk cez mapu prekonať, je vyznačená svetlou čiarou. Pomocou vzájomnej spolupráce a priestorového vnímania pomôžte Rytierovi dostať sa až na koniec poslednej mapy s aspoň jedným životom. Jeho kráľovstvo tak bude zachránené.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V kooperatívnej hre Rytíř Klouzek vtrhli do krásneho kráľovstva nepriatelia a ovládli ho. Všade vládne chaos. Je na vás, aby ste sa vydali na dobrodružstvo plné nástrah a pascí a zachránili svet. Budete potrebovať poriadnu dávku šikovnosti, keďže hra je postavená nielen na spolupráci, ale vo veľkej miere aj na zručnosti.

Táto hra je tak trochu iná ako väčšina doskových hier. Je založená na princípe mechanickej spolupráce všetkých hráčov. Hra obsahuje jazdiacu figúrku Rytiera a celkom 20 máp štyroch rôznych svetov. Každá mapa obsahuje pasce, nástrahy a prekážky. Cieľom hry je previesť Rytiera cez mapu tak, aby nestratil žiadny život – nechytil sa do žiadnej pasce a prekonal prekážky. Rytier sa po mape pohybuje vďaka štyrom plastovým pákam, ktoré ju držia vo vzduchu a nakláňajú potrebným smerom. Trasa od štartu k cieľu, ktorú musíte s Rytieromk cez mapu prekonať, je vyznačená svetlou čiarou. Pomocou vzájomnej spolupráce a priestorového vnímania pomôžte Rytierovi dostať sa až na koniec poslednej mapy s aspoň jedným životom. Jeho kráľovstvo tak bude zachránené.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15-45 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nicolas Bourgoin, Jean-François Rochas
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje