Scythe: Vzestup Fenrise
Očakávame na prelome júna/júla. Scythe: Vzestup Fenrise je tretie rozšírenie  k jednej z najúspešnejších hier roku 2016 - Scythe. Pridáva nové herné možnosti pre každého hráča a hlavne hernú kampaň, ktorá pozostáva z 8 epizód. Zatiaľ sa veľa o kampani nevie, pretože je tak trochu legacy. Je uložená v 5 boxoch a 6 punchboardoch a k jej obsahu sa budete postupne prepracovávať. Bude však resetovateľná a plne znovuhrateľná.  Scythe: Vzestup Fenrise taktiež obsahuje 11 nových minimodulov, ktoré sa dajú rôzne kombinovať a každý hráč si ich môže nastaviť podľa svojich preferencií. Sú plne kombinovateľné so všetkými predchádzajúcimi rozšíreniami a obsahujú aj kooperatívny mód.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
70-140 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
41,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Očakávame na prelome júna/júla.

Scythe: Vzestup Fenrise je tretie rozšírenie  k jednej z najúspešnejších hier roku 2016 - Scythe. Pridáva nové herné možnosti pre každého hráča a hlavne hernú kampaň, ktorá pozostáva z 8 epizód. Zatiaľ sa veľa o kampani nevie, pretože je tak trochu legacy. Je uložená v 5 boxoch a 6 punchboardoch a k jej obsahu sa budete postupne prepracovávať. Bude však resetovateľná a plne znovuhrateľná. 

Scythe: Vzestup Fenrise taktiež obsahuje 11 nových minimodulov, ktoré sa dajú rôzne kombinovať a každý hráč si ich môže nastaviť podľa svojich preferencií. Sú plne kombinovateľné so všetkými predchádzajúcimi rozšíreniami a obsahujú aj kooperatívny mód.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
70-140 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Momentálne nedostupné
5,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje