The Walking Dead Escape Room In a Box
The Walking Dead Escape Room In a Box je nezvyčajná úniková hra, ktorá vznikla na základe obľúbeného seriálu The Walking Dead. V tejto hre sa práve nesnažíte z miestnosti uniknúť, ale do nej vniknúť. Hráči majú 90 minút na to, aby vyriešili rôzne hádanky a otvorili dvere, alebo budú umlčaní na večné veky! Pri riešení hádaniek, budete potrebovať nielen matematiku a logiku, ale aj schopnosť spolupracovať. Môžete využiť celkovo 5 nápovied, aby ste vyriešili záhadu.   Hra je vhodná najmä pre fanúšikov seriálu The Walking Dead, ale aj pre hráčov, ktorí tento seriál nepoznajú, ale majú radi únikové hry. 
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

The Walking Dead Escape Room In a Box je nezvyčajná úniková hra, ktorá vznikla na základe obľúbeného seriálu The Walking Dead. V tejto hre sa práve nesnažíte z miestnosti uniknúť, ale do nej vniknúť. Hráči majú 90 minút na to, aby vyriešili rôzne hádanky a otvorili dvere, alebo budú umlčaní na večné veky! Pri riešení hádaniek, budete potrebovať nielen matematiku a logiku, ale aj schopnosť spolupracovať. Môžete využiť celkovo 5 nápovied, aby ste vyriešili záhadu.  

Hra je vhodná najmä pre fanúšikov seriálu The Walking Dead, ale aj pre hráčov, ktorí tento seriál nepoznajú, ale majú radi únikové hry. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nick Hayes, Mary Sadonsky, Brian Yu
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje