Escape Room 2 - úniková hra
Escape Room 2 - úniková hra je pokračovaním populárnej únikovej hry Escape Room. V obsahu nájdete 4 nové scenáre plné napätia. S touto únikovou hrou zažijete napätie v pohodlí domova. Čaká vás rozpletanie záhad a riešenie úloh pod tlakom a časovým stresom k čomu prispieva Chrono dekodér - odmeriavač času. Máte 60 minút na to, aby ste vyriešili záhadu. Musíte spolupracovať, spoločne odhaľovať skryté nápovedy, pretože ak zlyháte, prehráte všetci spoločne. V balení nájdete 4 scenáre, každý pozostáva z troch častí. V každej časti musíte nájsť správnu kombináciu 4 kľúčov (zo šestnástich). Hra začína otvorením obálky a prečítaním úlohy. Vo vnútri obálky nájdete rôzne nápovedy nevyhnutné na rozlúštenie kódu. V každom ťahu hráči spoločne preskúmavajú prostredie na hracej doske. Sú tam skryté rôzne nápovedy a pomôcky, ktoré pomôžu hráčom dostať sa von. Prijmete túto výzvu?  Záhadná vražda - už len z letmého pohľadu na miesto činu vám je jasné, že toto nebude jednoduché. Vo svojom živote ste už vyriešili kopec vrážd, ale toto je niečo úplne iné... Vesmírna stanica - prvé, čo vás upúta sú krvou zaliate oči astronauta... Dentista - Váš zubár doktor Sienski si vás zavolal na pravidelnú prehliadku. Po krátkom zaváhaní si predsa len sadnete do jeho kresla. Namiesto bežnej kontroly vám niekto položí na tvár masku a vy upadnete do bezvedomia. Tajný agent - Zekestán vyhlásil suverenitu a pod hrozbou použitia ničivých zbraní drží celý svet v šachu. Musíte zostaviť tajný tím a zneškodniť tajnú zbraň.    
Odporúčaný vek:
15 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
32,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Escape Room 2 - úniková hra je pokračovaním populárnej únikovej hry Escape Room. V obsahu nájdete 4 nové scenáre plné napätia.

S touto únikovou hrou zažijete napätie v pohodlí domova. Čaká vás rozpletanie záhad a riešenie úloh pod tlakom a časovým stresom k čomu prispieva Chrono dekodér - odmeriavač času. Máte 60 minút na to, aby ste vyriešili záhadu. Musíte spolupracovať, spoločne odhaľovať skryté nápovedy, pretože ak zlyháte, prehráte všetci spoločne.

V balení nájdete 4 scenáre, každý pozostáva z troch častí. V každej časti musíte nájsť správnu kombináciu 4 kľúčov (zo šestnástich).

Hra začína otvorením obálky a prečítaním úlohy. Vo vnútri obálky nájdete rôzne nápovedy nevyhnutné na rozlúštenie kódu. V každom ťahu hráči spoločne preskúmavajú prostredie na hracej doske. Sú tam skryté rôzne nápovedy a pomôcky, ktoré pomôžu hráčom dostať sa von. Prijmete túto výzvu? 

Záhadná vražda - už len z letmého pohľadu na miesto činu vám je jasné, že toto nebude jednoduché. Vo svojom živote ste už vyriešili kopec vrážd, ale toto je niečo úplne iné...

Vesmírna stanica - prvé, čo vás upúta sú krvou zaliate oči astronauta...

Dentista - Váš zubár doktor Sienski si vás zavolal na pravidelnú prehliadku. Po krátkom zaváhaní si predsa len sadnete do jeho kresla. Namiesto bežnej kontroly vám niekto položí na tvár masku a vy upadnete do bezvedomia.

Tajný agent - Zekestán vyhlásil suverenitu a pod hrozbou použitia ničivých zbraní drží celý svet v šachu. Musíte zostaviť tajný tím a zneškodniť tajnú zbraň.

 

 

Obsah hry:

Chrono dekodér, dekodér nápovied, 16 kľúčov, 4x 8 kariet s nápovedami, 4 scenáre: Záhadná vražda, Vesmírna stanica, Dentista, Tajný agent

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
15+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje