Únikovka Junior - Ztraceni v džungli
Tvoj verný parťák robot Portík ťa práve teleportoval do roku 1925. Ocitáš sa uprostred amazonskej džungle a vydávaš sa po stopách stratenej družiny prieskumníkov. Ich posledná výprava na posvätné územie vyvolala hnev hrôzostrašnej príšery. Stačí len pár okamžikov a bude neskoro! Tvoja úloha? Vydať sa do džungle, nájsť stopu stratených prieskumníkov, sledovať ich až do brlohu samotnej príšery, ktorú musíte upokojiť a uniknúť skôr, než sa časo-priestorová brána uzavrie. Kniha Únikovka Junior - Ztraceni v džungli je plná hádaniek, ktoré môžu deti riešiť samé, ale aj s rodinou, či kamarátmi. Nepotrebujú k tomu žiadne špeciálne vedomosti. Kľúčom k úspešnému vyriešeniu hádaniek je nielen logické myslenie, ale aj udržanie pozornosti a schopnosti robiť rozhodnutia. Na útek (vyriešenie hádaniek) majú deti 30, alebo 60 minút, podľa zvolenej úrovne náročnosti. Súčasťou knihy sú aj nápovedy a riešenia. Nemusíte sa báť náročnosti a prípadného nevyriešenia. Robot Portík je vždy pripravený poradiť.  Kniha obsahuje aj vystrihovacie prvky, ktoré pomáhajú pri riešení úloh. Ide o jednorázovú hru, ale deti čaká skvelý zážitok z únikovej hry.   
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
6,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tvoj verný parťák robot Portík ťa práve teleportoval do roku 1925. Ocitáš sa uprostred amazonskej džungle a vydávaš sa po stopách stratenej družiny prieskumníkov. Ich posledná výprava na posvätné územie vyvolala hnev hrôzostrašnej príšery. Stačí len pár okamžikov a bude neskoro! Tvoja úloha? Vydať sa do džungle, nájsť stopu stratených prieskumníkov, sledovať ich až do brlohu samotnej príšery, ktorú musíte upokojiť a uniknúť skôr, než sa časo-priestorová brána uzavrie.

Kniha Únikovka Junior - Ztraceni v džungli je plná hádaniek, ktoré môžu deti riešiť samé, ale aj s rodinou, či kamarátmi. Nepotrebujú k tomu žiadne špeciálne vedomosti. Kľúčom k úspešnému vyriešeniu hádaniek je nielen logické myslenie, ale aj udržanie pozornosti a schopnosti robiť rozhodnutia.

Na útek (vyriešenie hádaniek) majú deti 30, alebo 60 minút, podľa zvolenej úrovne náročnosti.

Súčasťou knihy sú aj nápovedy a riešenia. Nemusíte sa báť náročnosti a prípadného nevyriešenia. Robot Portík je vždy pripravený poradiť. 

Kniha obsahuje aj vystrihovacie prvky, ktoré pomáhajú pri riešení úloh. Ide o jednorázovú hru, ale deti čaká skvelý zážitok z únikovej hry. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje