Vampire: The Eternal Struggle - Fall of London
Vampire: The Eternal Struggle - Fall of London je balík plný doteraz nevydaných a úplne nových kariet pre hru Vampire: The Eternal Struggle. Mithras, staroveký boh a vládca Británie sa vrátil, aby opätovne získal svoje prastaré panstvo. Spoločnosť upírov Londýna čakajú náročné časy a je iba na vás, či sa pripojíte k jeho kultu, alebo sa postavíte jeho plánom. Druhá Inkvizícia zároveň zahájila masívnu operáciu, ktorej cieľom je zajať a zničiť nemŕtvych obyvateľov mesta na Temži. Čaká vás koniec, alebo dokážete vzniknutú krízu využiť k zisku výhody nad vašimi nepriateľmi? Fall of London obsahuje 40 kariet krýpt a 14 kariet knižníc. Každý hráč ku hre potrebuje svoj vlastný balíček.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vampire: The Eternal Struggle - Fall of London je balík plný doteraz nevydaných a úplne nových kariet pre hru Vampire: The Eternal Struggle.

Mithras, staroveký boh a vládca Británie sa vrátil, aby opätovne získal svoje prastaré panstvo. Spoločnosť upírov Londýna čakajú náročné časy a je iba na vás, či sa pripojíte k jeho kultu, alebo sa postavíte jeho plánom. Druhá Inkvizícia zároveň zahájila masívnu operáciu, ktorej cieľom je zajať a zničiť nemŕtvych obyvateľov mesta na Temži. Čaká vás koniec, alebo dokážete vzniknutú krízu využiť k zisku výhody nad vašimi nepriateľmi?

Fall of London obsahuje 40 kariet krýpt a 14 kariet knižníc. Každý hráč ku hre potrebuje svoj vlastný balíček.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje