Vampire: The Eternal Struggle - 25th Anniversary Unlimited Version - standard tuck
Tento predpripravený balík rovno pripravený na hru vzdáva hold histórii herného fenoménu Vampire: The Eternal Struggle a k jeho 25. výročiu ponúka jeden z najarchetypálnejších klasických balíčkov! Vďaka extra 18 ikonickým dotlačiam vyhľadávaných kariet zo všetkých období 25 ročnej histórie je atraktívny aj pre existujúcich hráčov. Je však rovnako vhodný aj pre nových hráčov, ktorí chcú začať s výkonným, ale nie príliš komplikovaným balíčkom. Balíček je pripravený na hranie po vybalení z krabice alebo je možné ho prispôsobiť svojim potrebám inými kartami Vampire: The Eternal Struggle. Každý hráč potrebuje na hru vlastný balíček.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tento predpripravený balík rovno pripravený na hru vzdáva hold histórii herného fenoménu Vampire: The Eternal Struggle a k jeho 25. výročiu ponúka jeden z najarchetypálnejších klasických balíčkov!

Vďaka extra 18 ikonickým dotlačiam vyhľadávaných kariet zo všetkých období 25 ročnej histórie je atraktívny aj pre existujúcich hráčov. Je však rovnako vhodný aj pre nových hráčov, ktorí chcú začať s výkonným, ale nie príliš komplikovaným balíčkom. Balíček je pripravený na hranie po vybalení z krabice alebo je možné ho prispôsobiť svojim potrebám inými kartami Vampire: The Eternal Struggle.

Každý hráč potrebuje na hru vlastný balíček.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje