Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Banu Haquim
Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Banu Haquim patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle. Členovia klanu Banu Haqim pochádzajú zo starodávnej pokrvnej línie bojovníkov, čarodejníkov a zabijakov. Teraz sú piliermi zákona a tradície upírskej spoločnosti, hoci nie sú imúnny voči intrigám a politickým sporom. S týmto balíčkom použijete k triumfu kombináciu tajnosti, hrozieb a násilia. Vaši upíri majú vysoké politické postavenie a vynikajúce bojové schopnosti. New Blood Banu Haquim obsahuje 6 kariet krýpt, 49 kariet knižníc, 8 kariet akcií, 4 karty politických akcií, 1 karta vybavenia, 1 "Action Modifier" karta, 5 "Action Modifier/Combat" kariet, 6 reakcií a 14 "Combat" kariet. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Banu Haquim patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle.

Členovia klanu Banu Haqim pochádzajú zo starodávnej pokrvnej línie bojovníkov, čarodejníkov a zabijakov. Teraz sú piliermi zákona a tradície upírskej spoločnosti, hoci nie sú imúnny voči intrigám a politickým sporom.

S týmto balíčkom použijete k triumfu kombináciu tajnosti, hrozieb a násilia. Vaši upíri majú vysoké politické postavenie a vynikajúce bojové schopnosti.

New Blood Banu Haquim obsahuje 6 kariet krýpt, 49 kariet knižníc, 8 kariet akcií, 4 karty politických akcií, 1 karta vybavenia, 1 "Action Modifier" karta, 5 "Action Modifier/Combat" kariet, 6 reakcií a 14 "Combat" kariet. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje