Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Gangrel
Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Gangrel patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle. Divoký klan "Gangrel". Zmenšovatelia tvarov a zvierací našepkávači. Väčšina z nich sa potuluje na okraji spoločnosti a do upírskej spoločnosti zasahujú len preto, aby použili svoje ostré pazúry na ochranu svojej slobody. Tento balíček sa zameriava na obranu a opotrebovanie, aby prevzal kontrolu nad hrou. Vaši upíri vedia, ako sa brániť nepriateľským akciám a uniknúť z každej bitky bez zranení. New Blood Gangrel obsahuje 6 kariet krýpt, 48 kariet knižníc, 9 kariet akcií, 3 "retainer" karty, 3 "Action Modifier" karty, 3 "Action Modifier/Combat" karty, 11 reakcií a 11 "Combat" kariet. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Gangrel patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle.

Divoký klan "Gangrel". Zmenšovatelia tvarov a zvierací našepkávači. Väčšina z nich sa potuluje na okraji spoločnosti a do upírskej spoločnosti zasahujú len preto, aby použili svoje ostré pazúry na ochranu svojej slobody.

Tento balíček sa zameriava na obranu a opotrebovanie, aby prevzal kontrolu nad hrou. Vaši upíri vedia, ako sa brániť nepriateľským akciám a uniknúť z každej bitky bez zranení.

New Blood Gangrel obsahuje 6 kariet krýpt, 48 kariet knižníc, 9 kariet akcií, 3 "retainer" karty, 3 "Action Modifier" karty, 3 "Action Modifier/Combat" karty, 11 reakcií a 11 "Combat" kariet. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje